Wpis z mikrobloga

@perasperaadopelastra: Akurat od papierosów i alkoholu jest się łatwiej uzależnić niż od MDMA. I o ile wiadomo, MDMA jest znacznie mniej groźne niż w/w używki. I nie jest to kwestia żadnego relatywizmu, tylko ustaleń naukowców.
https://www.theguardian.com/science/2009/nov/02/david-nutt-dangerous-drug-list
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:HarmCausedByDrugsTable.jpg
Osobiście nie piję, nie palę i nie próbowałem MDMA. Jednak nie widzę powodu demonizowania określonych środków psychoaktywnych.
Poza tym, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Pewnie nie widziałeś żadnych danych na ten temat. Zgadza się?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@BlackDandy: podwyzszona temperatura oraz napiete miesnie tez należą do efektow negatywnych emki, emka tez zwieksza twoją wytrzymałość ale jeśli nie miałeś efektow pozytywnych w stylu zwiekszone odczuwanie przyjemnosci, zwiekszona empatia, lepsze odczucia muzyczne, podbite kolory, gadatliwosc, poczucie jednosci z innymi ludzmi to pewnie bylo jakies gowno z amfetamina a nie mdma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trojden: nie mozesz sie uzaleznic od mdma fizycznie tylko moze ci sie bania za bardzo spodobac ( ͡° ͜ʖ ͡°),

a co do szkodliwosci jesli nie jestes debilem to krzywdy sobie nie zrobisz a jesli jestes to krzywde sobie zrobisz wszystkim :D
@TurboTapir: ja miałem tą przyjemność spróbować czyściutkiej emki w postaci kryształu i to nigdy w życiu nie było mi tak przyjemnie jak wtedy. No i poderwałem laske która wydawała mi się kosmosem nie na moim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmi uzależniająco ale spróbowałem dwa lata temu i od tamtego czasu nawet nie dążyłem do powtórzenia tego. Będzie jakaś dobra okazja to się skusze ale tak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@StoSloty1488: mdma i substancje z tej rodziny to tylko substancje, jesli w pigule masz 300mg emki to przyjeta oralnie ta sama substancja w formie krysztalu powinna dac taki sam efekt.

Wcionganie krech z krysztalu emki nie nalezy do najprzyjemniejszych i do najmniej bolesnych doswiadczen ale tez daje mocniejsze ostateczne wrazenia przy relatywnie mniejszej "porcji"

Plus dostepnosc emki w krysztale jest slaba niestety :(

Warto tez dodac ze dzialanie emki bedzie sie