Wpis z mikrobloga

Takie moje spostrzeżenie co do bugów, grałem w cp ponad 70h i było git błędy sporadycznie, pooglądałem chwile jakieś streamy i trochę byłem zdziwiony bo jakby błędów znacznie więcej. Myślałem że to może kwestia tego że gram na popularnej konfiguracji z 1060, ale teraz pograłem chwilę nagrywając obs tak z 2h i to tragedia była co chwila na ekranie działo się coś dziwnego xD. Stwierdziłem że słaba konfiguracja żeby nagrywać i grać jednocześnie, więc może dlatego. Odpaliłem geforce now i nawet tam nagrywając obs miałem wrażenie że bugi występują dużo częściej, nawet nie wiem jak obs może wpływać na geforce now skoro gierka z chmury, chyba że akurat taki zbieg okoliczności że tak sypało błędami.
#cyberpunk2077
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alteron: sama wydajność była okej ale ilość glitchy spora, migające i znikające tekstury czy rzeczy które w ogóle się nie wczytały, z kolei na geforce now zniknął mi dum dum, jackie zacinał się i chodził jak upośledzony, lipsync i dialogi był schrzanione, obrażenia znikąd pod czas chodzenia, takie rzeczy których nie doświadczyłem w sumie ani razu przez 70 godzin nagle w dwie h zdarzały się nagminnie
  • Odpowiedz