Wpis z mikrobloga

@Radek41: dzisiaj z babcią o tym gadałem, oczywiście wyborca pisu. Mówie babcia jak to jest, straszny wirus, ludzie nie mogą przylecieć ale jak morawiecki po nich wyśle samolot to już mogą a przecież co to za różnica czy przylecą morawieckim czy ryanair. Ale nieee wnuczek oni nie moga, zabronione jest, to unia europejska rozkazała, nikt nigdzie nie może bo nowy wirus. Mówie jak nie może jak przecież sama mi mówisz, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Radek41: miałem podobną sytuację w marcu... Bilety powrotne po 80 pln /os..loty odwołane z dnia na dzień.. I powrót Ryanair (z naklejka lotnisko Lecha Wałęsy) do Berlina za 1600 pln od osoby.. Plus wynajęcie auta, stres, podróż pociagiem, wynajęcie traficcar #traficar dziekuje.. Serio.. I cyk powrót ok 2000 pln za osobę.. I każdy że rząd broni przed wirusem.. Kur.... Mac...
@Voltix: Oczywiście że są, mój Ojciec za 25zł leciał z Modlina do Liverpoolu, jakiś miesiąc temu. Zdarzało mu się latać po 12-15zł. Wiem że w czasach pandemii nie jest łatwo o takie ceny, ale luzem da się znaleźć jak się jest elastycznym czasowo i godzinowo.
okresie czasu


@Voltix: Zabolało. Albo okres, albo czas. #grammarnazi

Dziś oczywiście, że loty będą droższe, bo obłożenie jest mniejsze. Nie oznacza to, że nie da się znaleźć takich połączeń w cenach 70-100zł. Ale odbywają się one najczęściej w nocy, w weekendy.

Ale nawet w zeszłym roku ojciec w dwie strony poleciał za 175zł. Tylko że leciał 25.12, z Liverpoolu, do Kato, a wracał też z Kato, wylot 29.12, jakoś po 3