Wpis z mikrobloga

tak się zastanawiam, czemu bardzo dużo osób o lewicowych poglądach ma choroby psychiczne? czasami mam wrażenie, że ten kto ma ich więcej (oczywiscie najczesciej samozdiagnozowanych), ma większy autorytet, by sie wypowiadać na jakikolwiek temat xD wydaje mi się ze to w ch** szkodzi osobom które na serio mają problemy, bo teraz co drugi aktywista cierpi na wszystkie choroby psychiczne i przez to ludzie zaczynają te osoby/choroby bagatelizować
#neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 21
@Energy5555: A jakie poglądy mają popierać osoby, które prawica dzień w dzień spycha na margines i wspomina jedynie w charakterze obelg? Bo jedyny punkt programu Konfederacji, jaki widziałem w kwestii chorób psychicznych, to pozbawienie hospitalizowanych psychiatrycznie czynnego prawa wyborczego w propozycji konstytucji Korwina.

Ponadto, epidemiologia zaburzeń psychicznych. Co najmniej połowa społeczeństwa doświadczy kiedyś napadu paniki, w Polsce depresja dotyka 5% osób, zaburzenia lękowe nawet 10%, zaburzenia osobowości to kolejne 10% (dane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Energy5555: tak się zastanawiam, czemu bardzo dużo osób o prawicowych poglądach ma choroby psychiczne? czasami mam wrażenie, że ten kto ma ich więcej (oczywiscie najczesciej samozdiagnozowanych), ma większy autorytet, by sie wypowiadać na jakikolwiek temat xD wydaje mi się ze to w ch** szkodzi osobom które na serio mają problemy, bo teraz co drugi aktywista cierpi na wszystkie choroby psychiczne i przez to ludzie zaczynają te osoby/choroby bagatelizować
@Energy5555: bo lewicowcy są mądrzy i lubią sami się analizować, rozkminiać, i leczyć jeżeli zauważają coś u siebie podejrzanego, a prawaki brną w swoje upośledzenie i nawet jak mają wiele chorób psychicznych to nie diagnozują się i wypierają się tego, bo jak to niby katolik prawdziwy patriota ma problemy psychiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)