Wpis z mikrobloga

Chcę kupić nowego smartfona i mam dwa wymogi 1) aparat na środku co najmniej 16mpx 2) nie może być chiński - nie dam im zarobić za to co nam zrobili. I nie mogę znaleźć. Poleci ktoś coś? Myślę nad Asus Zenfone 7 (spełnia oba kryteria) tylko że ja telefon upuszczam średnio raz na miesiąc :)
#smartfon #elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basssiok: Jaki byś polecił telefon, żeby robił porządne zdjęcia? Każdy jaki dotąd miałem mnie rozczarowywał, bez porównania do mojego choćby Canon sx620 albo Samsunga NX. A nie chce mi się już wszędzie biegać z aparatem. No i aparat z boku to nie dla mnie, ciągle palec na zdjęciu, nie oduczę się tego.
  • Odpowiedz
@EditorKT ale jak trzymasz palec przy aparacie? W sensie palcem lewej ręki zasłaniasz obiektyw czy jak?
Najtańsza opcja na dobre zdjęcia z pojedynczym aparatem to pixel 4a, z kilkoma huawei p30 pro.
  • Odpowiedz
@basssiok: Staram się tego nie robić ale oglądam zdjęcia i widzę że właśnie lewym palcem zasłaniam aparat. Z aparatem na środku nie miałem tego problemu. W ogóle nie bardzo rozumiem koncepcję umieszczania go z boku, chyba że ludzie inaczej trzymają niż ja :)
  • Odpowiedz
@EditorKT: to że większość telefonów jest składanych lub materiały pochodzą z Chin więc c---a ugrasz to raz.

Dwa że jak masz wąty do rządu chińskiego to spoko ale co to wspólnego z chińskimi firmami typu xiaomi xD skrzywidzili cię biedaku? :(
  • Odpowiedz