Wpis z mikrobloga

Siedzę se na kiblu i zastanawia mnie fenomen Michała Pola. Gość nie zna się na żadnym sporcie w taki sposób, aby móc porozmawiać merytorycznie. A mimo to jest przedstawicielem polskich mediów gdzie tylko się da, jest ambasadorem podczas finałów różnych dyscyplin, no i co najśmieszniejsze, ma głos w najważniejszych galach XD

Dodatkowo otwarcie przyznaje, że ma dysortografie, a był dziennikarzem prasowym w największych dziennikach w Polsce. Fenomen zrobił na swoich lajwach, gdzie gada o pączusiach i dymach prawiąc przy tym oczywiste oczywistości w stylu „Klopp to dobry trener”, albo „Lewandowski to TOP3 reprezentantów Polski” xDD

#gownowpis #kanalsportowy
  • 4
  • Odpowiedz
@Coco_Dzambo:
Michał jest zajebisty.
Jestem jego fanem odkąd w 1997 roku rozprawiał w kąciku sportowym w " Kawa czy herbata?" w TVP o plastrze na nosie Marcina Mięciela.
Mój typ, to tabloidyzacja mediów i coraz więcej ludzi apelujących o wyjęcie kija z dupy i o to, że nie można całe życie wszystkiego robić serio i propsujących banialuki Pola i #!$%@? Borka krzyczącego do telewizora i kamery.
Oczywiście, że nie trzeba robić
  • Odpowiedz
@NaturalBornLeader: @Coco_Dzambo: no właśnie ja pamiętam Pola jakoś sprzed 15 lat i mi się wydawało wtedy że ma już z 50 lat przez tę jego fryzurę. Wydawał mi się spoko ekspertem, chyba przy Lidze Mistrzów w TVP go widywałem. Odkąd wszedł do internetu to mocno stracił w moich oczach, nie wiem czy on udaje, czy rzeczywiście jest tak mocno nieogarnięty.
  • Odpowiedz