Wpis z mikrobloga

Szczepionka na Covid-19 podawana jest w stanach od niespełna tygodnia, a ofiary powikłań poszczepiennych są już liczone w tysiącach.
To nie są dane sondażowe lub przewidywania, tylko oficjalne dane z departamentu zdrowia Stanów Zjednoczonych. Na stronie cdc.gov zamieszczono dokument, według którego już u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki.

#koronawirus
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy: ale ja w nic nie brnę. Ubolewam jedynie, że tak dużo ludzi łapie się na tak proste i tanie manipulacje jednego typa tutaj. Tak, ty też najwidoczniej się tej grupy zaliczasz. :( W sumie to ty nawet źródła tego info dobrze nie ogarnąłeś. Boże jaki żal, aż foka płacze, no popatrz.

iksde ha ha ha ha ha
  • Odpowiedz
  • 11
@Krupier super. Sek w tym ze powinieneś ubolewać nad stanem swojej matematyki. I logiki. I poczucia, że wszyscy się myla, a ty masz racje.

Niech zgadne, raczej nie jesteś specjalnie lubiany, co?
  • Odpowiedz
  • 12
@Krupier xD Cieszę się. W końcu udowodniles to obliczeniem, dzięki któremu wiemy ze na świecie żyje 11 mld ludzi. Nie mam pytań. XD
  • Odpowiedz
@maniac777: Odniosę się tylko do Twojego argumentu "6 osób miało wstrząs anafilaktyczny" jako jedynego ciężkiego powikłania. Otóż wstrząs anafilaktyczny to nie jest jedyne ciężkie powikłanie - takim samym może być omdlenie, które widujemy po szczepionkach, może być nim trwały uszczerbek na zdrowiu, jak chociażby narkolepsja po szczepionkach na świńską grypę, wysoka gorączką i tysiące innych, poważnych problemów zdrowotnych. Wstrząs anafilaktyczny to tylko jedno z powikłań, zresztą stosunkowo mało groźne, bo
  • Odpowiedz
@maniac777: ta śmiertelność się zgadza, na sam covid zmarło obecnie ok 3500, reszta to "magiczne" choroby współistniejące. Kodowanie wszystkiego jak leci bo teścik pozytywny i za łóżeczko płacone 700zł.
Jak by kodowali tak jak na grypę to by nie było takich liczb. Jedno wielkie oszustwo.
  • Odpowiedz
@maniac777: w punkt. Ja dodam, że miałem szczepienie na zwykłą grype kilka dni temu, szczepionka pewnie stara jak świat i sprawdzona a i tak źle sie czułem i wszystko mnie bolało przez chwile xD
  • Odpowiedz