Wpis z mikrobloga

Szczepionka na Covid-19 podawana jest w stanach od niespełna tygodnia, a ofiary powikłań poszczepiennych są już liczone w tysiącach.
To nie są dane sondażowe lub przewidywania, tylko oficjalne dane z departamentu zdrowia Stanów Zjednoczonych. Na stronie cdc.gov zamieszczono dokument, według którego już u 3150 osób zaobserwowano ciężkie powikłania po przyjęciu szczepionki.

#koronawirus
  • 73
  • Odpowiedz
@maniac777: tak, czytałem, rozumiem. 3150 osób ma po szczepionce poważniejsze powikłania, przez które nie mogą normalnie funkcjonować, pracować lub wymagają dodatkowej opieki. Nie musisz mi swoich teorii i interpretacji wysnuwać, nie interesują mnie one.
  • Odpowiedz
@Krupier: Poważny to jest wstrząs anafilaktyczny, a nie gorączka. No ale spoko... powiedz mi jaki chorych na COVID19 może iść do pracy? W Twojej ocenie będzie to więcej czy mniej niż 2%?
  • Odpowiedz
Poważny to jest wstrząs anafilaktyczny, a nie gorączka


@maniac777: gorączka powoduje, że nie możesz wykonywać normalnych, codziennych czynności? No taka pod 40 stopni pewnie tak, ale wtedy już raczej przechodzimy do "health care professional" prawda?

powiedz mi jaki odsetek zainfekowanych może COVID19 może iść do pracy?


@maniac777: ale tam nie jest napisane, że "nie może iść do pracy". Widzisz, tak właśnie manipulujecie na swoją korzyść. Ciekawe tylko czy świadomie, czy
  • Odpowiedz
ale tam nie jest napisane, że "nie może iść do pracy".


@Krupier: "Unable to work" dokładnie to oznacza, "require care from doctor" oznacza tyle że lekarz przepisał paracetamol :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Unable to work" dokładnie to oznacza, "require care from doctor" oznacza tyle że lekarz przepisał paracetamol :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniac777: nie "dokładnie to oznacza", a "ty uważasz, że to oznacza".
  • Odpowiedz
Mówiąc śmiertelność mam na myśli ilość ludzi ile wirus ogólnie zabił. Może faktycznie nie tak to powinienem sformułować bo można było to inaczej zrozumieć.


@Krupier: Geniusz p*** liczy śmiertelność nie na podstawie liczby zachorowań a na całej populacji. Taki mózg a ma tyyyyle do powiedzenia, setki komentarzy
  • Odpowiedz
@Krupier: Dobra... tutaj pasuję bo mam wrażenie że to moment w który zastosowanie ma sławna krzyżówka prawa Poego i trzeciego prawa Artura C. Clarka, a ja z żadną z alternatyw mam ochoty prowadzić dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krupier: jprdl typie, tak nie ogarniasz co sam wklejasz, że aż boli. Proszę, może w tej formie zrozumiesz:

1. Śmiertelność:
- covid: 2%
- szczepionka: 0

2. Ciężkie powikłania
- covid: 5%
- szczepionka: 0,002%

3. Wyraźne objawy
- covid: 14%
- szczepionka: 1,2%

Teraz lepiej czy mam wyjaśnić na jabłkach i domkach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@boryspo: o, ty też się w manipulację bawisz jak kolega tchórz powyżej? Sory, ale ja do tej piaskownicy nie wchodzę.

P.S. Ja nic nie wklejam.
  • Odpowiedz
@maniac777 > o śmiertelności 0,02%. @Krupier: Nie byłeś orłem z matematyki, prawda? :) Gdyby śmiertelność w Polsce wynosiła 0.02% to mając na uwadze że zmarło 25 tysięcy ludzi, to by oznaczało że w Polsce zaraziło się 125 milionów ludzi.

Nie to ze sie czepiam, ale szacunkowe dane na temat zachorowań w Polsce sa zanizone, więc i śmiertelność jest wyższa. Czytałem opinie jednego lekarza, ze zarazonych mogło być nawet 9 razy więcej.
  • Odpowiedz