Wpis z mikrobloga

  • 2
@Soojin21 co znaczy przeciwna szczepionce, jak można być przeciwnym przedmiotowi?

Złe pytania zadajesz. Pytanie powinno brzmieć: czy platforma jest przeciwko przymusowym szczepieniom na sars cov 2 przy użyciu konkretnej szczepionki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nox_ i nie wiem nawet o co Ci teraz chodzi, nie postawiłeś ani żadnej tezy ani nie obaliłeś jakiegoś argumentu. może i 90% Polaków nie chcieć szczepić sie na korone, to w żaden sposób nie sugeruje, że Polacy są przeciwknikami szczepień w ogóle. Nie uważają, że szczepienie na ten konkretny wirus jest uzasadnione. To jedyny wniosek jaki można wyciągnąć. Tak samo jak nie poddają się szczepieniu na grypę albo ebole. I?

Nikt
  • Odpowiedz
  • 0
@Nox_ to co teraz pokazałeś ma przeciwny wydźwięk od jej wpisu. Ona chciała przypisać antyszczepionkowość PO a tu jest chęć przymusowgo szczepienia na koronkę.

Ja mam małego mindfucka teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@Nox_ oki. Mam wątpliwości czy akurat opce o to chodziło sądząc po jej odpowiedzi ale gościowi z twita mogło o to chodzić, w tym kontekście ma to sens.

Używanie innej retoryki można próbować tłumaczyć innym typem problemów w takim razie.
Szczepienia mają wpływ na bezpieczeństwo innych a problem aborcji albo związków partnerskich jest kwestią moralną.

Może oni uważają, że w kwestiach bezpieczeństwa nie należy słuchać większości?

Nie wiem co oni gadają szczeże
  • Odpowiedz
  • 0
@Nox_ w sumie argumentacja z twita i tak jest niepoprawna. Jest przeskok z niechęci do jednego szczepienia do antyszczepionkostwa ogólnie.

Bardziej odpowiednie by było: czy platforma jest partią przeciną szczepieniom na koronę?
  • Odpowiedz
Borys Budka, lider PO, chce wręcz obowiązkowych szczepień, wbrew woli większości Polaków i Polek.


@Nox_: Borys Budka znów rzuca radykalnymi skrajnolewicowymi postulatami. Dlatego PO przegra, bo tego nie rozumie, że to trzeba na spokojnie i stopniowo wprowadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 0
@Nox_ wybiorą liberalizację niż całkowity zakaz ale jest jeszcze opcja inna: powrót do dawnego prawa. I tu mam wątpliwości czy liberalizacja by wygrała, Polacy jednak nieco konserwatywni są.

Chyba bardziej im zależy na opinii większości narodu niż własnego elektoratu, nie wiem czy to mądre bardzo, ich elektorat może poczuć się nieco zdradzony.

Ja PO widziałem bardziej jako okolice centrum niż partię bardzo postępową, chcących nie podpadać jak największej liczbie wyborców.

Coś nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Nox_ ale to nadal ich europosłowie, zakładam, że są spójni światopoglądowo. A raczej powinni tacy być mi się wydaje.

Nie jest ważne czy to co podpisali ma moc prawną tylko czy oni się z tym zgadzają.

Żeby stać przed wyborem to najpierw trzeba wygrać a to średnio wychodzi.

Jakby zobaczył całujących się facetów w tvp to by oglądał tvTrwam a nie tvp następnym razem. Takie zmiany się raczej robi u ludzi młodych
  • Odpowiedz