Wpis z mikrobloga

@SmutnyKot: polecam rozejrzeć się za dziewczynami z ua :)
Szkoda czasu, pieniędzy na większość polek.
Roczniki 93-98 są już bardzo wypatrzone i większość szuka bankomatu bądź chada, który ma niewiele w głowie ale dobrze wyglada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Generalnie problem w tym, że nawet będąc w top 20% ekstremalnie ciężko będzie znaleźć normalną kobietę, taką z którą można założyć rodzinę. Dziś wiadomo znaczna większość to julki, a i reszta jest atakowana praniem mózgu.


@SmutnyKot: wszystkie kobiety są #!$%@?, ale mężczyźni nie; a absolutna elita, której należą się najbardziej urodziwe białogłowe, zebrała się tutaj, na vikop.ru
wszystkie kobiety są #!$%@?, ale mężczyźni nie; a absolutna elita, której należą się najbardziej urodziwe białogłowe, zebrała się tutaj, na vikop.ru


@tymeek: Ale każdy z tej elity jest samotny, i to z wyboru własnego, ponieważ to wszystkie różowe są #!$%@?, a oni wolą być sami lub czekać na sexboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssehflodur: Ale co w tym dziwnego, że kobieta chce zadbanego faceta a nie otyłego 20 latka? Ja no też nie chciałbym otyłej kobiety, to znaczy że jestem spjerdolony? Na siłę muszę udawać, że gruba mi się podoba?

99% ludzi, którzy sa zadbani są atrakcyjni. Wbrew pozorom nie trzeba być chadem, zwykly gość gdzie boki nie są dłuższe od grzywki, nie chodzi w przepoconych bojówkach czy #!$%@? dresie wystarczy. Dodatkowo dobrze, jakby
jak schudlem nagle zaczęły wysyłać sygnały i łamać swoje zasady, gadzie mózgi.


@ssehflodur: No shit sherlock, niebiescy robią to samo, i jakoś żadna nie nazywa ich chł0pami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalni ludzie się tym nie przejmują, ale jak ktoś ma zrytą banie, to widzi problem, że "hurr durr nie podobam się tej modelce, p0lka #!$%@?, ale podobam się tej przeciętnej, ale ja swój honor mam i
Ja no też nie chciałbym otyłej kobiety, to znaczy że jestem spjerdolony? Na siłę muszę udawać, że gruba mi się podoba?


@Pytacz92: Z tego co widzę według wykopków przegrywów i inceli jak odrzucasz otyłą kobietę to czynisz dobrze, bo masz swój honor, im mniej atencji dla wielorybów tym mniej #!$%@? rynek matrymonialny, a jak to różowa odrzuca grubego faceta, to wtedy ona jest p0lk0m, bo przecież dla niej powinien się liczyć
@AstraLavistA_Baby: Otóż nie, jak facet albo loszka odrzucają kogoś kilka lig niżej to jest to normalne, ale często średnie loszki 5-6/10 odrzucają facetow na podobnym poziomie i jest to mega częste. Takie wieloryby mają często dużo atencji i dlatego jak facet który coś sobą reprezentuje taka zleje to po prostu chwali się u niego niepopadnięcie w aż tak mocne #!$%@?
@scotieb: gość wygląda jak przystojniejszy Nico Bellic

ale z taką urodą jeśli ma dobre social skills, potrenuje se gadkę z dziewuchami i będzie tylko kręcił z tymi co są nim zainteresowane (bo jak będzie celował w laski 7/10 i w górę to wyjdzie na creepa) to da se radę i znajdzie jakąś Angelike na dyskotece
ale często średnie loszki 5-6/10 odrzucają facetow na podobnym poziomie i jest to mega częste.


@kwarctopiony: Gówno prawda, to kto jest na jakim poziomie jest subiektywne. Dla kogoś ona jest 4/10 dla innego 7/10, koleś dla jednej jest 8/10 dla innej 6/10 a on sam dla siebie będzie 3/10 albo 9/10 zależy jaką ma pewność siebie. To przegrywy sobie ubzdurały że koleś 5/10 jest 7/10 a kobieta 6/10 jest 4/10 i
@OddajButa123: tak sobie tłumacz. Tak samo będziesz sobie tłumaczył, że zarabiasz 2500. Bo kraj z dykty, bo pis, bo kod, bo lgbt, bo marsze narodowców. Spokojnie, zawsze coś.

Miałem kilka różowych wyższych od siebie :) przeżyłem, ja zrywałem :)
@OddajButa123: miałem takie same zakola w tym wieku, teraz mam 30 i moja głowa wygląda jak "ziemia niczyja" podczas 1 wojny światowej. Mam do wyboru: golić głowę i wygądać jak ufoludek albo nie golić i wyglądać jak 50cio letni pedofil. Obie opcje mają ten sam efekt - wymuszona abstynencja seksualna :(