Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: Był prawie w połowie przejścia ¯_(ツ)


A, czyli jak rozpędzone, jadące dużo szybciej niż można auto jest 20m przed przejściem to można na nie wejść BO PSZECIESZ JA MAM PIERSZENSTWO!!!_ ( ͡° ͜ʖ ͡°) sobie zatrzymaj film w momencie w którym pieszy wchodzi pod auto, pierwszeństwo miał ale mózgu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: zresztą podobnie jak kierowcy karetek, którzy myślą że mogą zapierdzielać vmax na czerwonym na przejeździe a potem są zdziwieni jak ktoś im wjeżdża w bok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TsundereGirl: Kierowca miał obowiązek zwolnić i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Pieszy nie jest tu w ogóle winny. Wina jest tylko po stronie kierowcy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: chyba muszę drukowanymi następnym razem, bo to co napisałam w pierwszej wiadomości jeszcze nie dotarło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To że kierowca jest winny to jedno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: winny jest braku mózgu. Jak widzisz że ktoś wyprzedza i spycha cię na przykład na pobocze to ustępujesz mimo że masz pierwszeństwo czy trzymasz sztywno kierownice i czekasz aż wylądujecie w rowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: chyba do ciebie dalej nie dotarło do wcześniej napisałam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ile jeszcze razy to powtórzysz?

To że kierowca jest winny to jedno
  • Odpowiedz
@TsundereGirl: Nie kierowca jest winny, tylko kierowca jest jedynym winnym tego wypadku. Pieszy jest poszkodowanym. Kierowca nie dopełnił swoich obowiązków i doprowadził do wypadku.
  • Odpowiedz