Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej w-----a mnie jedzenie. Trzeba poświęcić na to czas i pieniądze, jak zjesz coś niedobrego lub "ciężkiego" to później się jeszcze c-----o czuje człowiek :/

I tak żresz i srasz, żresz i srasz i tak w kółko. N----------m się, że chodzić nie mogę, a za pół h juz mógłbym coś wsunąć.

Poświęciłbym wszystkie smaki świata dla jednej/trzech czy też kilku tabletek dziennie żeby nie musieć już nigdy jeść i nie być głodnym.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@defensive_midfielder: Obyczaje jutro. Kiedyś obczajałem jakieś amerykańskie koktajle, że podobno 3 dziennie i nie musisz nic więcej jeść tylko zupełnie już nie wiem jak to się nazywa. Tylko że to raczej nie do końca samo to dawało radę i poza tym w Polsce ciężko dostępne
  • Odpowiedz
N----------m się, że chodzić nie mogę, a za pół h juz mógłbym coś wsunąć.


@NerlaTotep: Ty może Idź do lekarza bo masz jakieś schorzenie? To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@aret: Może trochę przesadziłem z tym pół h ale godzina to na luzie. Tylko nie tak, że znowu mogę żreć ale jakiegoś kabanosika, kanapeczkę czy dwie itp. to na luzie.

  • Odpowiedz
i w c--j chudy jestem przez to xD

@NerlaTotep: O właśnie to. Moja znajoma miała podobnie. Jadła dużo, wręcz bardzo dużo i często bo wiecznie była głodna. Nigdy nie tyla,laska szupla nawet jak urodziła 2 dzieci Jednak po 2 porodzie zaczęła mieć problemy ze zdrowiem i okazało się, że ma celiake (to od glutenu). Zmieniła dietę i dziś ciężko ja poznać bo z kosciotrupa stała się normalnie wyglądająca kobieta. Przestała
  • Odpowiedz
@ssauczo_pauczo: ale na samych proszkach ujechać?
qwa ludzie, proste, zbilansowane posiłki można zbudować za niewielkie pieniądze, ja na dobrej, redukcyjnej diecie byłem za 160-200e miesięcznie jak sobie gotowałem, dla siebie samego
  • Odpowiedz
N----------m się, że chodzić nie mogę, a za pół h juz mógłbym coś wsunąć.


@NerlaTotep: lol. N----------j się tak np. gotowanej p----i z kurczaka ale bez sosów ani przypraw :) Ew. Zagryzaj avocado. Ostatnie czego będziesz chciał to zjeść kolejną bo ani nie będzie smakować ani głodny nie będziesz jak po węglach. Ale jak jesz smaczne jedzenie doprawione tak by wchodziło jak woda to wiadomo że się n-----------z a potem
  • Odpowiedz