Wpis z mikrobloga

415? Haha. MS wycofuje grę na Xbox. Żydy z USA chcą proces wytoczyć o odszkodowania a wy chcecie grać na longa. K... na rynkach się nigdy nie idzie pod prąd.
@Zany: są dwa obozy:
- jedni by shortowali jak już spadło i wyjechały pewnie wszystkie złe newsy
- drudzy widzą przyszłość kursu tylko jako niekończący się wzrost, boczniak czy zawrotka to w ogóle nie są scenariusze które mogą mieć miejsce w naszej czasoprzestrzeni
@affairz: dokładnie xD sam mam akcje CDP, ale już zdążyłem shortować (na 460), longować z lewarem (przy 250) i zamykać pozycje, a generalnie zdrowe odbicie widzę na okolice 380 ale to w perspektywie naprawienia bugów i zapowiedzi jakichś ciekawych DLC i braku większych kryzysów po drodze.

Jednocześnie kryzys wizerunkowy i potencjalne straty ze zwrotów są już częściowo wliczone w wycenę i może spadnie jeszcze na max ~200, ale to tyle, firma
@germijak: Ok. Mój błąd. Teraz jeszcze raz wygooglalem. Oznaczają w sklepie, ze mogą się pojawić problemy z gra ale nie wycofują ze sklepy.
@rluk: Jakby Microsoft faktycznie wywalił te gre ze sklepu, to byłby spory problem. Nie wycofują, to znaczy, że nic nowego nie ma.
Zastanawiam się, co może jeszcze jebnąć z CDP? Co jeszcze gorszego może się stać?
Wycofanie gry z PS Store było dużym zaskoczeniem, ale trochę wątpie, by pojawiło się coś jeszcze tego kalibru.

Ponadto od szczytu do dołka na CDP było aż-47%, gdy BTC pękał, ta różnica wynosiła 43%. Jakaś