Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy są w udanych związkach. Już nawet nie chodzi o seks, ale chociażby takie zwykłe przytulenie czy pocałowanie osoby, którą się kocha to musi być świetne uczucie. Albo nawet taki zwykły spacer czy jakaś przejażdżka gdziekolwiek w weekend. W rzeczywistości pewnie po mnie tego, nie widać, ale strasznie brakuje mi #rozowypasek ( ͡° ʖ̯ ͡°) #niebieskipasek lvl 22 here. Nie wiem, po co to piszę, ale głupio mi tak żalić się znajomym.

#zalesie #gorzkiezale #zwiazki i trochę #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdf3abb35ed44000acde477
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
IskrzacaLoszka: Ja mam niby kogoś kto by się chciał przytulać i seks itp, ale co tego jak nic do mnie nie czuje i opowiada jak to inne kobiety są fajne, zaradne, z charakterem, nie to co ja. Także czasem lepiej nie mieć niczego niż mieć coś co tylko dołuje. Twój czas nadejdzie.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
BeHappy: Nie znam twojej sytuacji, ale napewno kiedyś ją znajdziesz. Ja pomimo tego, że mnie kiedyś ktoś bardzo zranił itd. Dzisiaj jest lepiej i dziękuję za to, że ktoś mnie kocha w tym dziwnym świecie pełnym nienawiści, zawiści i dążenia do płytkiego perfektcjonalizmu i traktowaniu ludzi rzeczowo. Powodzenia Mirku

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy da się na którymś lvlu już pogodzić z tym, że nigdy się niczego takiego nie poczuje


@AnonimoweMirkoWyznania: mam prawie 28 lat i wiem, że IT'S OVER. Nie znaczy to, że jest łatwiej. Po prostu na horyzoncie nie ma już żadnych złudzeń, więc ból jest jeszcze większy.
  • Odpowiedz