Wpis z mikrobloga

@Cedrik Mi też się podoba, jednak ta gra ma zmarnowany potencjał jeśli chodzi o początek fabuły i wycięte elementy tj. szybka podróż w metro, używanie tego spiderbota flatheada poza misjami fabularnymi, możliwość wspinaczki po ścianach z mantis bladeami itp. Jeśli chodzi o ten początek fabuły, to szkoda, że wątek z Jackiem został słabo przedstawiony, zrobili jakiś 2 minutowy skrót tego co działo się przez 6 miesięcy, a ja bym wolał, żeby ten
szkoda, że wątek z Jackiem został słabo przedstawiony, zrobili jakiś 2 minutowy skrót tego co działo się przez 6 miesięcy, a ja bym wolał, żeby ten etap był grywalny


@EnJoyyy: coś podejrzewam że ten etap będzie grywalny w DLC. Na aktualnym save'ie pójdziemy do jakiegoś NPC (matki Jackiego lub tej jego dupy) i zaczniemy jakieś wspominki które nas przeniosą w przeszłość. A w przypadku rozpoczęcia gry od nowa ten etap rozegra
@Cedrik: Mi też się podoba, grę ukończyłem w 101h, końcówkę miałem dość emocjonującą, od bardzo dawna nie miałem takich odczuć z samych scen w napisach, aż się łzy cisnęły, fabuła i rozgrywka lepsza niż we Wiedźminie, ale niestety technicznie to mała tragedia, jeszcze bardzo dużo pracy przed nimi, grałem na dość mocnym PC.