Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: nie wiem znam dużo starszych osób i co prawda noszą maseczkę ale od pół ta sama zasmarkana, nie myją rąk, nie dezynfekują dotykają wszystkiego, zero dystansu. Więc nie mogę się zgodzić że osoby starsze trzymają się zasad.
Galerie - zamknięte
Restauracje - zamknięte
Rekreacja - zamknięta
Hotele i turystyka - zamknięte
Szkoły - zamknięte
Uczelnie - zamknięte
Sport - zamknięty dla kibiców
Teatry, muzea, kina - zamknięte
Koncerty, festiwale - zamknięte
Służba zdrowia - restrykcje
Przestrzeń publiczna - restrykcje
Transport publiczny - restrykcje
Prawa obywatelskie - ograniczane
Kontakty społeczne - minimalne
Praca - wstrzymywana, tracona

Ja tam widzę zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PABLO__ESCOBAR: no ja widzę jednak różnice

Wyjechać spokojnie za granice nie mogę a średnio 4 razy do roku leciałem gdzieś nawet na pare dni

Do restauracji nie mogę chodzić a średnio 3-4 razy w tyg chodziłem

Siłownia jest zamknięta muszę korzystać z osiedlowej

#!$%@? godzina dla seniora

Teraz znowu zamknęli hotele i nawet w Polsce nie można gdzieś skoczyć na weekend

Kino, basen tez odpada

Wszystko zależy jak rutyna wyglądała u
@DartNorbe: Ale ja słyszę jak to wygląda na świecie i w Polsce ale jak żyjesz sobie w miejscowości 5000 tys mieszkańców to praktycznie nie widzę tutaj różnicy. W sensie niczym mi to nie przeszkadza. I pytałem czy ktoś tak jescze ma. Tak brzmiało moje pytanie a Ty opisałeś mi sytuację na świecie. Czytaj uważnie pytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@PABLO__ESCOBAR: W Polsce nie ma miejscowości z 5 000 000 mieszkańców.
A poza tym - jak ktoś nigdzie nie wychodzi, nie wyjeżdża i nie uczy się, a pracy jeszcze nie stracił, to zaiste, jest OK i nie ma różnicy. Ale nie chciałbym tak żyć. Więc nie, ty nie "żyjesz sobie normalnie" z mojej perspektywy, normalni ludzie chodzą do kina, restauracji, korzystają z hoteli, basenów, siłowni. Ty żyjesz bardziej jak stereotypowy pisowiec,
@Pantokrator: @PABLO__ESCOBAR: ja #!$%@? typie XD gość pisze że w sumie mieszka w małej miejscowości chodzi sobie na siłkę, do pracy spotyka się z dziewczyną, a ty mu wyjeżdżasz że żyje jak pisowiec XD normalny jesteś? mózg polityką już przeżarty fest. W ten sposób który opisał OP żyje na prawdę sporo ludzi w Polsce (sądzę że być może nawet większość) w szczególności w mniejszych miejscowościach czy na wsi chodzą do
@Positano1: > chodzi sobie na siłkę
Przecież siłki zamknięte, to jak chodzi? Czyżby łamał prawo? To jak się to ma do "normalnego życia"? W 2019 musiałeś oszukiwać na spółkę z właścicielem siłowni, że przygotowujesz się do zawodów, by móc ćwiczyć?

Za granicę nie jeździ.
Z restauracji nie korzysta. Do pubu nie chodzi.
Kino, teatr, opera - na co to komu, jak można TV oglądać?
Po co jechać do hotelu, jak #!$%@?ć