Wpis z mikrobloga

  • 1136
@ProfesorBigos Matka ją zmusiła do małżeństwa z obcym typem z którym się nie dogaduje i który ją nawet szarpał bez powodu a ona się zakochała w biednym miłym gościu, to powinna być ulubiona historia miłosna wykopków, bo zamiast bogatego bad boya wybiera milego biedaka, jakim cudem ta fabuła kogoś przerasta XD Też się kiedy śmiałem z memow o tym a potem jak gdzieś leciał ten film to obejrzałem jak to w
  • Odpowiedz
@adfgx: Planowała wyjść za typa za mąż wyłącznie dla pieniędzy, a później go zdradziła i okradła. Podczas luksusowego rejsu, który on opłacił jej i jej matce. Ale to ona jest ofiarą, bo gość, po kilku dniach przyprawiania rogów, raz szarpnął ją mocniej za ramię.
  • Odpowiedz
  • 110
@ProfesorBigos To było aranżowane małżeństwo przez jej matkę, która jej nawet mówiła na początku filmu że taki jest jej obowiązek i ma to zrobić, typiarka sama nic nie planowała i nie chciała za gościa wychodzić. Jej matkę powinieneś tutaj nazwać wyrachowaną suką, rudej bym nawet wspolczul nie chciałbym w zyciu by mi ktoś aranżował małżeństwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@adfgx:

przystojnego miłego biedaka, raczej żaden wykopek nie jest na poziomie atrakcyjności fizycznej diCaprio, więc ciężko o utożsamienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slavcel: Ale poznaj kobiety wreszcie i wiedz, że dla kobiety, mężczyzna który nie trafia w jej gust jest rownownaczny że śmierdzącą, grubą i obrzydliwą babą i nie tknie go dobrowolnie, prędzej posądzi o gwałt i molestowanie.
  • Odpowiedz
@ProfesorBigos Ja bym zwrócił uwagę na inną kwestię, Rose po całej akcji z Titaniciem wyszła za mąż, miała kilkoro dzieci, ale jej myśli ciągle krążyły wokół chada DiCaprio, mąż robił za betabankomat byleby mogła żyć na poziomie.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Tak oczywiście od razu betabankomat, bo to takie dziwne wracać myślami do swojej pierwszej miłości, tym bardziej takiej, która tragicznie zmarła. Ehh wykopki...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ProfesorBigos: mnie rozwala jeszcze motyw, że pod koniec ten maszkaron (jako stara baba) wyrzuca w #!$%@? drogi naszyjnik do oceanu. Kierwa, zamiast go sprzedać i dać hajsy rodzinie by jakoś lepiej się żyło - TO MIŁOŚĆ LEONARDO KOCHAM CIEBIE NIECH TWOJE TRUCHŁO ZŁAPIE TEN NASZYJNIK <333
  • Odpowiedz
@adfgx Tylko że jej myśli nawet nie krążyły wokół jej męża, jakby był dla niej nieustotny bo liczy się jedyna ta dawna, mityczna dla niej pierwsza miłość. Z Jackiem spędziła kilka dni, z mężem wiele lat.
  • Odpowiedz