Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeżeli nie zareaguje, to zaczyna wyć syrena a ja muszę lecieć do lodówki i skanować QR - polecam


@FHA96: świetne rozwiązanie dla niewolnika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yaah: @BurakSuchodolski: @190chad: @Kolczaneiro: Może OP trochę podkolorował sytuację ale polecam Sleep as Android gdzie można różne rzeczy ustawić na wyłączenie budzika gdzie z automatu jest tylko snooze które też można ograniczyć.
Jest tu też ten QR code który polecam przylepić sobie na lustrze w łazience do skanowania. Jak już tam dojdziemy i zeskanujemy to mała szansa by wracać do łóżka jak można zaczynać dzień.

Sam używam mniej
@travisbickle1899: Jak ostatnio drzemnąłem się o 16, to obudziłem się po 8. Sprawdzam na wszystkich zegarkach, no jak uj po 8 i spóźniłem się do roboty. Na dworze ciemno, zaczynam się ubierać. Coś mi jednak świta, że rano i 8 powinno być już jednak widno. No nic. Nadal w szoku, bo do roboty nie zasypiam. ubrany do połowy sięgam po telefon bo ktoś dzwoni i widzę że jest po 20, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nazwa apki to AMdroid. Tylko nie ustawiajcie za dużo tych zabezpieczeń bo budzik może wam zadzwonić w sklepie i jedynym sposobem aby go wyłączyć będzie zeskanowanie kodu kreskowego który znajduję sie w domu. Nie polecam takich sytuacji ale apke jak najbardziej.