Wpis z mikrobloga

Na jaki zawod sie przekwalifikujecie skoro pekla banka #programista15k pensje stanely, projekty syfiaste, zwalnia sie programistow masowo a w kolejce czeka mnostwo inteligentnych absolwentow najbardziej obleganego koerunku w PL jakim jest informatyka i jej pochodne. Nigdy nauka programowania nie byla tez az tak prosta dzieki morzu kursow, materialow, ksiunzek, dokumentacji pisanych coraz bardziej zrozumiale.
#pracbaza
Wydaje mi sie ze najwiecej pieniazkow bedzie w budowlance i wykonczeniowce. Ale tez nie na stanowiskach inzynierskich bo tam tez mnostwo inteligentnych absolwebtow tylko na stanowiskach majstrow.
Mam racje #budowlanka ?#wykonczeniemieszkania
  • 48
@aczutuse: Ja już w życiu robiłem za grafika, tłumacza, copywritera, redaktora, korektora, korepetytora i w bazach danych - prawie w każdym sektorze, w którym mam doświadczenie zawodowe lub wykształcenie, AI może mnie (mniej lub bardziej) zastąpić XD #!$%@?, a Ray Kurzweil pisał, że AI miała za nas kopać doły w januszexach, tymczasem kradnie najfajniejsze zawody ta mechaniczna dziwka. Ach, i jeszcze żeby nie było offtopu - budowlanka to jest ebane gówno