Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Różnica pomiędzy norwood 0, a norwood 1

W przypadku prettyboyów, jak Bieber nawet tak mała recesja jest niszczycielem wyglądu.

Tylko czaszka wojownika, szeroka żuchwa i masywny łuk brwiowy (czyli silnie zaznaczony dymorfizm płciowy męski) jest w stanie udźwignąć recesje. Wtedy nawet norwood 2 jak u Henry-ego Cavilla nie straszny. Wszystko powyżej---->


#przegryw #blackpill #blackpillraw #niebieskiepaski #zakola #wlosy #lysienie ##!$%@? #wyglad #incel #logikaniebieskichpaskow
B.....W - Różnica pomiędzy norwood 0, a norwood 1

W przypadku prettyboyów, jak Biebe...

źródło: comment_1608405335TLIrBZ8BIz6FiX3DRrNJOn.gif

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
prawda jest taka ze jak morda dobra, dobre kosci jarzmowe no i krztaltna czacha szczena wcale nie musi byc jak u cavilla do rozowe i tak maja mokro na widok takiego jedziesz sie na lysola i jest git, jak ryj zjechany to nawet najlepsze wlosy cie nie uratuja chodz troche pomoga ale i tak bedziesz nizej niz przystojniak lysol. baby poprstu to wyczuwaja ze ktos ma dobre geny i je ciegnie do
  • Odpowiedz
@czarny_black: To prawda,Ja w technikum miałem znajomego co z twarzy był bardzo dymorficzny,ale każdy się śmiał,że jest zakolakiem przez co się często łamał.
Zawsze mu mówiłem żeby obciął na łyso i przypakował to będzie dobrze się komponować z jego wysoko zmaskulizowaną twarzą,ale on oczywiście nie słuchał.
Najlepsze jest to,że ci którzy śmiali się,że oni mają włosy to były właśnie takie typowe krzywe ryje,którym te wlosy nic nie dawały.
Chad łysol>>>>>
  • Odpowiedz
@czarny_black: Ta ze mnie też się śmiali,ale jak dociąłem i się pojawiły dymorfizmu i laski zaczęły do mnie kleić to zaczęli cope'ować że konkurencja duża,to im odpowiedziałem,że jak konkurencja jest taka jak oni to się nie ma o co martwić xDDD.Od razu pozamykali mordy,z takimi trzeba krótko.
  • Odpowiedz
@oswieconydziekiczarnejpigulce: dokladnie tylko krotko nie ma sie co cackac, miec swoje zdanie i nie bac sie odezwac. a zazwyczaj Ci co sie smieja albo chca kims pomiatac to takie mentalne piczki ktore zkladaja maski. wystarczy pokazac sile i te ich maski zlatuja. chodz wiadomo jak jestes przegrywem 170 cm wysuszonym to cierzko bedzie cos ugrac ja raczej pisze pod siebie czyli 185 chada z dobrym framem ze jak przyszloby co
  • Odpowiedz
@czarny_black: To prawda oni zawsze sobie szukają najsłabszego celu,bo taki co odda to dla nich za dużo,ja mam dzisiaj 187cm i też takich śmieci się już nie boję,do tego trening cały czas żeby zachować sprawność
  • Odpowiedz