Wpis z mikrobloga

@Haka99: Bo życie jest dołujące. Ale nieee, trzeba zgodnie z modą z zachodu, sztuczny uśmiech, nałożona maska człowieka sukcesu. Wszystkie #!$%@? księżniczki, nigdy nie zaznały trudności w życiu, nawet nie ma sensu planować z nimi życia, bo przy pierwszym dołku w związku będzie quit.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: no to po to masz zdjęcia na tinderze, żeby osoby zwracające uwagę tylko na wygląd cię dały w lewo. No, chyba że podrasowałeś swoje foty, wtedy to nie mamy o czym gadać, bo tylko marnujesz czyiś czas.
@Anonimowemirkowyznania11: Szczerze powiedziawszy to nie chodziło mi o to by kłamać komus prosto w twarz. Chodziło mi o to by poznając nową osobę, z którą chce się nawiązać jakąs dłuższą relacje powinno się stawiać samego siebie w jak najlepszym swietle. O swoich cięższych przemysleniach czy kompleksach powinno się mówić moim zdaniem tylko i wyłącznie gdy atmosfera na to pozwala (mam na mysli głównie nowe znajomosci). Dobry moment na tego typu poważne
mam żal o to, że tutaj wszystkie dziewczyny przedstawia się jako te, które mają #!$%@? wymagania, tak jakby mezczyzni nie wzdychali do top 20% najładniejszych dziewczyn modelek z 170 cm wzrostu


@Anonimowemirkowyznania11: bredzisz, tak jak pisał profesor Lew-Starowicz nie ma na tym świecie żadnej kobiety która byłaby samotna z powodu swojego wyglądu
Pobierz
źródło: comment_1608384188CTjDOSw8XJwV9ByJEeM5nd.jpg
@Anonimowemirkowyznania11: ale co tu ma do rzeczy zdanie jakiejś jednostki? Myślisz że jeden wpis na wykopie obala prace seksuologa które zajmuje się tematem od kilkudziesięciu lat? Mężczyzn naturalnie rodzi się więcej niż kobiet, dodatkowo są oni mniej wybredni co do wyboru partnerki ponieważ ich zdolności zapładniania są praktycznie nieograniczone, nie ma czegoś takiego jak kobieta będąca sama z przymusu z powodu swojego wyglądu. Ponownie odsyłam do prac profesora Starowicza
Pobierz
źródło: comment_1608384659OGvliT6p2tth73tjdrWxyI.jpg
@OddajButa123: w porządku, przyjęłam do wiadomości ten fakt poparty badaniami, tylko spójrz na to, że nijak się on ma do przełożenia tego w rzeczywistości w wielu przypadkach, nieatrakcyjny zakolak 160 cm wzrostu i 10 cm penisem, może zacząć zarabiać, dzięki obdarzeniu mezczyn smykałkami do technologicznych, ogólnobudowlanych przy informatycznych zajęć, co generuje pieniadz, dzieki czemu może on poprzez swoj status materialny zainteresować kobietę, jaką mu się tylko wymarzy
tymczasem, kobieta brzydka, ulana,