Wpis z mikrobloga

@Goronco: Ale pier#olenie w tych komentarzach. Ja trzymam stronę autora. Bo jak ma mieć wysokie poczucie wartości.Jak? Skoro dostał tyle odrzuceń na tych gówno portalach. Lepiej oszukiwać, udawać...Jestem alpha, nic mnie nie rusza. Total shit. Bądź sobą, nie udawaj twardziela, którym nie jesteś. Głupie różowe nawet tego nie pojmą tylko brednie typu "Nie ma nic gorszego niż facet zgrywający ofiarę"
@Goronco: BTW też po dużym rozczarowaniu kilka lat temu zachowałem się podobnie wobec innej dziewczyny. Dużo narzekałem, nisko się postawiłem i żałuję tego po dziś dzień. Ale mam świadomość, że wtedy innaczej się nie dało. Zbyt mocno mnie rozbiło wewnętrznie zachowanie jej poprzedniczki. Minie czasu trochę i staniesz na nogi w relacjach.
Ja #!$%@? jak ja mam z jakąś chociaż pogadać


@Goronco: Możesz zacząć od nie użalania się nad sobą przy nowo poznanej osobie.

Liczę po prostu na poznanie kogoś, a nie chcę też nikogo oszukiwać więc od razu mówię prawdę

Od tego są zdjęcia, które, z tego co rozumiem, umieściłeś. To już jej decyzja czy jej się podobasz, czy nie i widocznie po zdjęciach ona chce spróbować, tylko jeśli będziesz jej powtarzać,