Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Moim zdaniem jak ktoś mówi, że szczepionka może być szkodliwa i dlatego nie będzie się szczepil a jednocześnie: mieszka w Krakowie(sam mieszkam, właśnie #!$%@?ł smog i normy są mocno przekroczone), albo pali paczkę fajek dziennie, czy wlewa pół litra wódki tygodniowo, gdzie szkodliwość tych substancji jest potwierdzona naukowo to mam wielkie xD w bani. Skąd się to bierze? Dlaczego nie słuchacie ekspertów? Mogę się założyć że wymienione przeze mnie substancję szkodzą wam bardziej niż ta szczepionka.
#koronowirus #polska #nauka #neuropa #pytaniedoeksperta
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damian713: ale jakie ty chcesz argumenty? Ja nie jestem ekspertem. Nie podoba mi się proces powstania tego ścierwa, proces wdrażania tego ścierwa i nagonka na szczepienie tym. Ja jestem wspaniałomyślny i jak przez Pfizera odstąpią moja partie. Możesz sobie zabrać I mieć druga na później iks de.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@damian713: jest dobrowolne i dobrowolne będzie. Jednak co się stanie w momencie keidy będą uprzykrzać życie ludzi, którzy nie są szczepieni? Np. wyjazd za granicę, wiadomo bez tego da się żyć, ale co w momencie, gdy np. Kaczor sobie wymyśli, że do państwowej instytucji będą mogli wejść tylko zaszczepieni?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rebahr: Teraz jest lepiej bo musisz siedziec na dupie w sylwestra oficjalnie. Kaczor już wymyśla głupoty. Nie potrzebna mu do tego szczepionka. Po prostu ludzie na to umierają codziennie. Tak głównie starsi ale zakażają głównie młodsi. Więc dla mnie po prostu jak ktoś nie chce się zaszczepić jest zwykłym samolubem i w sumie oszołomem bo na razie na całym świecie potwierdzone jakieś problemy to 3 reakcje alergiczne xD większe skutki uboczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rebahr: pamiętasz ptasia grypę jak też padł strach na Europę, że będzie źle I trzeba szczepić ludzi. Kopaczowa wtedy powiedziala, że polska nie kupi szczepionek i nie będzie szczepienia. Któryś z krajów Europy szczepionki kupił, zaczął szczepić, a teraz płacą odszkodowania, bo ludzie narkolepsji dostali po tym gownie. Chociaż tyle. W tym momencie zapomnij o jakimkolwiek odszkodowaniu za powikłania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rebahr: sprawdziłem śmiertelność i wg Wiki 'estimated death toll' świńskiej grypy to było 280tys, a oficjalne dane, potwierdzone przez WHO lab confirmed cases to zawrotne 18500 przypadków. Trochę beka to porównywać. Aktualnie tylko oficjalna liczba zgonów na całym świecie od koronowirusa to 1.6mln i ciągle rośnie. Chyba jednak warto zaryzykować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damian713: no tak, ale powikłania były po szczpionce i o to mi głównie chodzi.
Aktualna liczba zgonów faktycznie jest spora i rośnie. Tylko wiemy jak oni te zgodny lixzli, chociażby w polsce. Zmarł na covid19 miał choroby współistniejące. I tyle. Czyli nie wiadomo na co zmarł dany czlowiek a statystyka podbita.
Koleżanki ojciec zmarł. Zawalowiec. Fakt chodził kilka dni wcześniej zasmarkany i któregoś dnia się nie obudził. Zrobili mu badanie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rebahr: tylko raczej oczywiste że oficjalne liczby są zaniżone a nie zawyżone. Zawał ma bardzo specyficzne objawy. Naprawdę ciężko go pomylić z covidem. A choroby współistniejące to wymówka, stosowana przez rząd. Prawie nigdzie się tego sformułowania tak często się nie używa jak w Pl. Przecież cukrzycę wystarczy mieć i masz wg głupiego szeregowania w Polsce choroby wspolistniejace. W XXI wieku naprawdę garstka ludzi umiera na samą cukrzycę;) już nawet nie chce
@damian713: Chłopie masz w stu procentach racje. Pisze wpis z poparciem, bo spodziewam się, ze teraz będzie milion wpisów jakie to szczepionki sa złe. Nie, nie są złe. Ludzie od antynauki odnieśli jednak swój sukces. Tak długo pieprzyli głupoty o szkodliwości szczepionek, ze pomimo to, ze szczepienia są jednym z największych zdobyczy ludzkości, wielu, którzy uważają się za zdroworozsądkowych, teraz mówią: "no tak, ale nie jestem pewny". Pani Górniak wygrywa. To
@damian713: Myślisz, że w obecnej sytuacji, gdy każdy lek jest świętym graalem pojawią się jakiekolwiek obiektywne opinie ekspertów? W całą operację poszły ogromne pieniądze, a zysk ma być jeszcze większy. Do tego dochodzi presja społeczeństwa.Nie jestem antyszczepem, ale nie rozumiem dlaczego każdy, kto chce do tego podejść z dozą sceptycyzmu jest nagle ogłaszany szurem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aPimpNamedSlickback: a czemu miałyby się nie pojawić te zdania? Są 3 konkurencyjne szczepionki. Zgodnie z tym jedna firma z drugą może rywalizować o rynek. poza tym potencjalne ryzyko jest imo niższe niż spodziewane zyski
@damian713: Nie, z Tobą wszystko jest ok, po prostu jesteśmy w jakiejś dziwnej sytuacji powrotu do sredniowiecza, W czasach kiedy Nauka świeci największe triumfy- nowe technologie, nowe kierunki... hej ci sami wiedzusie spowodowali ostatnio, ze bialaczka jest wyleczalna w 80%, Czy ktoś spod znaku "myśl samodzielnie" powie lekarzom, ze nie chce kuracji, bo se nie da wszczyknac alamunium?, Czy ci antyszczepionkowcy zrezygnują z terapii genetycznej na wypadek raka, przecież, to ci