Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chad ma jutro przyjechać, jestem taka promienna i szczęśliwa, jak dzis rozmawialiśmy mógł to wyczuć. Prezenty kupione, choinka sie świeci, wszyscy szczęśliwi. Mam wrażenie że do niektorych ludzi nie warto pisać, bo gówno i tak wypłynie a oni sa nic nie warci. Osoba z którą rozmawiałam o tym beznadziejnym człowieku napisała mi: ,,Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić jego postępowanie". W sumie taka prawda, więc po co zaprzątać sobie tym umysł, zakończyć wszystkie stosunki i środkowy palec. Kumpel powiedział że połamania nóg życzyć nie mogę, ale #!$%@? w dupie już tak, bo to w końcu dla niektórych jest przyjemne. Jestem na l4 więc odpoczywam, ale jutro rano jadę do fryzjera, zetnę chyba z 30 cm, zmienię kolor, od włosów trzeba zacząć a skończyć na swoim życiu, przyszły rok będzie moim rokiem. Będę spełniać swoje plany, szkolić się i osiągać same sukcesy. Pokocham jeszcze mocniej chada i będziemy żyli długo i szczęśliwie. Ostatnio miewam mdłości, mam nadzieję że to tylko dużo stresu. Ciekawe jaki cudowny prezent dostanę jutro?

#tinder #milosc #truestory #zwiazki #szczescie
  • 8
  • Odpowiedz
@PrzegrywkazTindera: Trudno powiedzieć jaki dostaniesz jutro, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że jeden już jest w drodze i za dziewięć miesięcy rozwiązanie "prezentu" ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego czasu po chadzie nie będzie już śladu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz