Wpis z mikrobloga

Mirki co lepiej kupić do grania z dziewczyną wieczorami podczas tej posranej pandemii? PS4 czy XBOX one S? Szukam czegoś używanego w okolicy. Zależy mi głównie na gierkach CO-OP przy jednej konsoli. Skłaniam się trochę bardziej ku PS4 z uwagi na to, że ja całe życie pcmasterrace i nie grałem w plejkowe exy. Może czasem zagrałbym w jakieś God Of War czy cuś. Ale przeżyje spokojnie bez tego. PS4 będzie starsze i droższe w tych samych pieniądzach.
Co wy byście wybrali?
#konsole #playstation #ps4 #xbox #xboxone #gry
  • 12
@Angmac: Switch jest trochę droższy niż ps czy xbox i wydaje mi się, że ma mniejszą bibliotekę gier. Pewnie są też droższe, bo nie ma tego tyle co na te popularniejsze konsole. To ma być jak najtaniej. Jesteśmy dość aktywni i jak w końcu skończy się pandemia, to pewnie konsola będzie odpalana raz na kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borzecoztymloginem: jeżeli najtaniej no to xbox z gamepassem. Jak dobrze pokombinujesz z kodami na gamepassa to możesz sobie subskrypcję wykupić na ponad rok za około niż 150zl, Jest masa promek na pepperze czy łowcygier. Czyli mniej niż cena jednej gry AAA. Tytułów masz tyle do ogrania że nie starczy Ci życia, i nie mówię tu o indykach, ale bardzo solidnych lecz nie najnowszych tytułach (chociaż jest sporo wyjątków, pierwsze z brzegu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borzecoztymloginem: Kminię, ogólnie jak widać moje osobiste zdanie jest za xboxem, nie kminie polityki takiego ruchania swoich klientów jakie robi Sony, mimo że sam zawsze byłem team PS (1,2,3) - do czasu. Za darmo to od Nich co najwyżej dostaniesz nowy motyw w menu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a za półdarmo nic. A właśnie GP jest za półdarmo.
Tak czy inaczej jak wytrzymasz to daj sobie jeszcze