Wpis z mikrobloga

Siemanko #gotowanie #gotujzwykopem - Macie jakieś fajne dodatki do frytek?

Chodzi mi tu nie o jakiś sos, tylko o np. frytki z czymś. Ja na przykład ostatnio uwielbiam frytki z parmezanem, czosnkiem i pietruszką. Zajebisty smak.
Pamiętam u Turka jak kebaba jadłem to dostałem też porcję frytek z chyba odrobiną curry i papryki. Proste, a jakże zajebiste

No chyba, że wolicie "basic" frytki z solą, albo ich wcale nie jecie, ale jak coś macie to z chęcią zjem

Zjadłbym pountine, ale do Kanady trochę daleko, a nie wiem jak ma konkretnie smakować także nie zrobię w domu takiej 10/10 wersji xD

#gzw
niochland - Siemanko #gotowanie #gotujzwykopem - Macie jakieś fajne dodatki do frytek...

źródło: comment_1608305694WC1ZhKotGitQFJ4bYeMBK6.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: O matko,ale bosko wyglądają te fryterki () . Odnośnie dodatków to ja kiedyś wymyśliłam sobie frytki z majonezem i sosem pieczeniowym, taki bieda pountine i byłam bardzo zaskoczona jak się dowiedziałam,że podobne danie naprawdę istnieje xd. Ostatnio jedliśmy z niebieskim frytki z sosem balsamicznym (majonez+balsamico),brzmi dziwnie ale smakowało dobrze xd
  • Odpowiedz
@niochland: jak się nie boisz chemii (ostrożnie! ( ͡º ͜ʖ͡º) to wegeta, pietruszka, ser żółty i keczup. Albo barbecue sos.
Z gulaszem tez są fantastyczne i do tego surówka z kapusty pekińskiej (kapucha, ogórek kiszony, łyżka majonezu, sos włoski-gotowiec robi cała robote i według uznania pomidor lub marchew, cebulka etc.)
A tak wlasciwie to fryty są fantastyczne jako zamiennik do placków ziemniaczanych. Czyli wszystko sosiaste
  • Odpowiedz