Wpis z mikrobloga

Dobra pora na dodawanie żeby nie miało to zbyt wielu wyświetleń właśnie się rozpoczyna, więc...
Mirki, pijcie ze mno kompot!
Ten rok minął mi pod znakiem klucza i śrubokręta, bom składał swojego Kaszla. Poza blacharką oddałem też do wykonania fotele. Nie, nie takie skajowe typowe dla bieda-edyszyn, tożto potężne fotele IG. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łatwo nie było, bo IG chyba zwija się z tego świata (tak mi to wygląda) i nie robi już renowacji, jedynie jakieś nieokreślone produkcje dla motoryzacji. Sprzedali zapasy z tamtych lat jakiemuś prywaciarzowi, ale ten robi tylko jeden wzór tapicerki.
Znalazłem jednak i na to sposób, a efekty ło tam pod tym postem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#maluch #126p jeśli to tagi do motoryzacji to #renowacja #tapicerka trochę #diy chyba #klasyk no i nie może zabraknąć #youngtimer #prl #rarytas
macgajster - Dobra pora na dodawanie żeby nie miało to zbyt wielu wyświetleń właśnie ...

źródło: comment_1608241312FzvJwswQN18pkUulN8bOdT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gienon: nie mam nowszego zdjęcia, ale doszły boczki drzwi, kierunki i tylne lampy na nowych uszczelkach (nieoryginalnych, ale lepszych), ramiona wycieraczek, odpowiednie spryskiwacze i trochę zdmuchnąłem kurz. Tapicerka też już jest w środku. Zostało mi dodać boczki tylne, które może odbiorę w tym roku po przefarbowaniu (te od EL mają grubszy plastik i nie łamią się tak), do tego przeszyte pasy na nowo wraz z naprawą ich popękanych plastików (wypełnienie
macgajster - @gienon: nie mam nowszego zdjęcia, ale doszły boczki drzwi, kierunki i t...

źródło: comment_1608313711dTFmoEQL9QLgDV7Vx4N6cq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gienon: perfekcjonizm nie pozwoliłby mi się zgodzić, ale staram się go ciągnąć za lejce żeby nie wierzgał. Także tak, będzie czerwono-szybko i błyszcząco ;)
Taka "zabawa" w renowacje, po podsumowaniu wszystkich trudności i działań to całkiem fajna sprawa. Byle tylko kto inny płacił :P Przy samych fotelach nauczyłem się inkscape-a, znalazłem firmę, która zrobiła mi ten wzorzasty materiał zgodnie z moimi wytycznymi. Poszukiwanie majstrów na naszym poletku to też jest
  • Odpowiedz