Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny u mnie w pracy (żeby nie było w Polsce) planują nas szczepić pod koniec stycznia. Podobno Anglicy szybciej mają szczepionkę, bo nie są już w Unii, a my jako kraj należący musimy przestrzegac unijnych praw, które umożliwiaja obrót nowych leków i szczepionek w krajach UE. Czyli muszą przejść jakieś dodatkowe testy w laboratoriach akredytowanych na terenie Unii Europejskiej.
kiedy #!$%@? juz i sam nie wiesz do konca nawet o co ci chodzi i #!$%@? homofobow i kucow do 1 wora


@hekktik: A jak nazwać fanów Konfederacji, gdy Bosak ma tego typu pomysły, Braun chce homoseksualistów batożyć, Berkowicz mówi, że nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna, Sośnierz mówi, że popęd nie jest po to, żeby wchodzić w kakao, a Korwin krzyczy z kolei o pogromach?
Pobierz ziumbalapl - >kiedy #!$%@? juz i sam nie wiesz do konca nawet o co ci chodzi i #!$%@?...
źródło: comment_1608250536fWUWwDonhCGQuhDP0hpuLX.jpg
@hekktik: Konstytucja w żaden sposób nie blokuje wprowadzenia np. ustawy o związkach partnerskich, mówi tylko, że związek kobiety i mezczyzny jest traktowany wyjątkowo i chroniony ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym fragmentem opisałem też dlaczego większość Konfederacji to homofoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ziumbalapl: Co ty masz w głowie? Nie znasz stanu zdrowia McKellena, wiesz tylko to że ma 81 i śmiertelność koronawirusa w tym wieku drastycznie wzrasta. Cieszy się że może się zaszczepić bo dla niego covid to większe ryzyko niż szczepionka. Dla mnie po przejściu covid, potwierdzonego RTPCR, jak zwykłego przeziębienia, szczepionka jest bardziej ryzykowna niż hipotetyczne ponowne zachorowanie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla twojej informacji klasyfikuję się jako kuc,