Wpis z mikrobloga

@hekktik: Chyba jesteś pijany. Najpierw piszesz to:

#!$%@? homofobow i kucow do 1 wora


Potem ja udowadniam, że kuce popierają homofobów, więc wyrażają aprobatę dla takiego podejścia i poglądów, a Ty coś sapiesz o konstytucji, a potem o moim wypaczeniu. Dobrze się czujesz? Czemu nie piszesz na temat?
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: stary, ty odleciales tak bardzo ze ja po prostu moge sobie odpuscic jakiekolwiek racjonalne pisanie z toba to bo jest strata mego czasu ktory lepiej przeznaczyc na cokolwiek inneg, dlubanie w nosie, rozumiesz.
  • Odpowiedz
@prezess123123: Rok 2020, Polacy dalej nie rozumieją, że w szczepieniach nie chodzi tylko o chronienie własnej dupy, tylko jednostek schorowanych/starszych w społeczeństwie. Fajnie, że Ciebie COVID nie zabije, tylko w międzyczasie chodząc z nim potencjalnie pozarażasz osoby starsze/niemogące się zaszczepić (np. w trakcie immunosupresji) i one już akurat mogą umrzeć. Egoizm wręcz się wylewa z tych wpisów, aż niedobrze mi się robi. Ale grunt, że TY to przejdziesz jako katarek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karol1337: Chyba nie wyraziłem się jasno, już przchorowalem Covid, nikt nie zbadał długoterminowego wpływu szczepionki mRNA, tym bardziej w szczegółowych przypadkach jak ozdrowieńcy, bo Ain't Nobody Got Time for That. Jeżeli obawiasz się że powtórnie się zarazę koronawirusemcto spieszę ze statystyka na koniec października było zraportowanych ogólnie ponad 4000000 zachorowań na covid19 na świecie w tym 24 zachorowania powtórne, tak blisko jeden na dwa miliony ozdrowieńców zachorował powtórnie. Nieskuteczność szczepionki
  • Odpowiedz
stary, ty odleciales tak bardzo ze ja po prostu moge sobie odpuscic jakiekolwiek racjonalne pisanie z toba to bo jest strata mego czasu ktory lepiej przeznaczyc na cokolwiek inneg, dlubanie w nosie, rozum


@hekktik: Widzę, że weszły narkotyki, bo Ty zamiast się odnieść do homofobii członków konfederacji, której przykłady wymieniłem, wolisz coś bełkotać.
  • Odpowiedz