Wpis z mikrobloga

Ale muszą się zajebiście właśnie czuć właściciele stoków narciarskich. Najpierw im powiedziano, że ich nie zamkną, bo w sumie nie są zagrożeniem epidemicznym. Więc zaczęli przygotowania do sezonu, na co wydali kasę i włożyli własną pracę. Teraz jednak vateuszowi się odwidziało i stwierdził, że jednak stoki to zbyt duże zagrożenie i #!$%@? z ich kasą i pracą włożoną w przygotowania. Gdzie sezon nawet jeszcze na dobre się nie zaczął.
A najbardziej bawi mnie, że tereny Podhala to zagorzali zwolennicy partii rządzącej XDDDDDD
#koronawirus #bekazpisu #bekazwyborcowpisu
  • 126
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DziobakApokalipsy_: w sumie to bardzo dobra uwaga. Przecież komunikaty były jasne od tych dzbanow. Ograniczenia na ferie i to tyle. Liczba oficjalnie raportowanych chorych spada, więc nie było logicznych przesłanek nie inwestować w sezon. Wydymali ich.
Najgorsze jest to że te dzbany za te 3 lata czy ile tam jest do wyborów będą głosować na nich. Nic się nie zmieni.

A to że pasterka jest dopuszczalna to plucie w mordę branży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scaab: nie wiem co robiłoby PO. Wiem tylko że nie wyciągali by tych obostrzeń z dupy. Byłyby zapowiadane z wyprzedzeniem i uzasadniane, oraz stanowione formalna ścieżka,.a nie pisane na kolanie i ogłaszane w nieprawidłowy sposób.
PO miało wiele wad, ale nie można ich porównywać do PiS w zakresie logiki i konsekwencji działań, ich przejrzystości, oraz jakości stanowionego prawa. Można się z nimi nie zgadzać i na nich płuc, ale za ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin: jest na to szansa, ale też statystycznie większą szansa jest na to że miejscowi głosujący na PiS na tych stokach pracują.
Tylko czy będą w stanie połączyć wątki czemu żrą gruz bo na stoku nie było pracy to jest niewiadomą.
Równie dobrze mogą płuc na złego "prywaciarza" szczególnie jak PiS da jakaś medialna pomoc dla nich z naszych podatków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
chcieli PiS to mają PiS xDDDD


@mcxero: skąd wiesz na kogo głosowali właściciele stoków?

@ciachostko: a to dotknie tylko właścicieli? Również pracowników, jak i wynajmujących pokoje /hotele, restauratorzy itd. cały region, a tu, takie Podhale to twierdza PiS.
Zastanawiam się co proponuje w takich sytuacjach opozycja ¯_(ツ)_/¯ Serio, bez złośliwości jak dziś by zarządził każdy inny. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie zamknął bym nic jedynie zalecił maseczki.
@Scaab dokładnie. Ale napisałeś niemodną prawdę więc.... Obawiam się, że każdy inny rząd zrobiłby podobnie (a może niektóre gorzej). Myślę, że nie ma obecnie "mądrego" na siwecie na sytuacje. Żaden model nie sprawdził się i jest dla pewnej grupy ludzi ZŁY!
@DziobakApokalipsy_: to nie jest powod do smiechu. Tak PiS ma tam duze poparcie ale temat jest znacznie głębszy niz polityka. Dla tamtego regionu to podstawa gospodarki, z ktorej zyje tam kazdy (posrednio lub bezposrednio). Strasznie wspolczuje tym ktorzy przed swietami czuja strach o przyszlosc swoaj i swoich bliskich niezaleznie od politykow ktorych popieraja/popierali. Przestancie nakrecac PiSowska wojne Polsko-Polska. Jedynym sposobem jak mozna ich #!$%@? to pogodzic sie jako narod i uznyslowic