Wpis z mikrobloga

Ale muszą się zajebiście właśnie czuć właściciele stoków narciarskich. Najpierw im powiedziano, że ich nie zamkną, bo w sumie nie są zagrożeniem epidemicznym. Więc zaczęli przygotowania do sezonu, na co wydali kasę i włożyli własną pracę. Teraz jednak vateuszowi się odwidziało i stwierdził, że jednak stoki to zbyt duże zagrożenie i #!$%@? z ich kasą i pracą włożoną w przygotowania. Gdzie sezon nawet jeszcze na dobre się nie zaczął.
A najbardziej bawi mnie, że tereny Podhala to zagorzali zwolennicy partii rządzącej XDDDDDD
#koronawirus #bekazpisu #bekazwyborcowpisu
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Devilus: @pumpkinguy: o jak wy mi się panowie podobacie, pięknie ujęte.
Aczkolwiek, trzeba Jarusiowi oddać to, że pokazał, ile to już? 5 lat temu jaką cenę bierze większość pOLAKÓW za możliwość #!$%@? się w dupę, jak widać dobitnie nie jest ona taka wielka. Szkoda, kraj piękny tylko ludzie głupi.
  • Odpowiedz
@Budo:
To nie jest śmieszne, ale i tak trzeba się śmiać. Bo co innego nam pozostało? Wybory pokazały, że większość ludzi taki stan rzeczy albo popiera, albo przynajmniej się w żaden sposób nie sprzeciwia. Rozum i godność człowieka jest w mniejszości, Polacy bardzo lubią przyjmować na ryj narodową rządową flegmę.

@sirky:
Miło mi, że ci się spodobało ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sirky: Tylko to jest już #!$%@? dramat. Ja nie widzę perspektyw na poprawę. Człowiek był głupi, że nie #!$%@?ł za granicę jak była okazja...
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że nawet jeśli dojdzie do obalenia rządu to co dalej? Jesteśmy po uszy w gównie, a na horyzoncie nie ma nikogo, kto mógłby nas z niego wyciągnąć, w tym kraju nie ma żadnej partii, której można by było chociaż w jakimś stopniu zaufać, każdy ma na celu tylko #!$%@? obywatelom.
  • Odpowiedz
spokojnie, za 3 lata, przy wyborach wszyscy zapomną i znowu zagłosują na PiS


@DoloremIpsum: Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki już o to zadbają by wyborca pamiętał - o przewinieniach PO sprzed 10 lat!
  • Odpowiedz