Wpis z mikrobloga

Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie no żarcik, nic z tramwajami dzisiaj, tylko z #wykopaka ()
Dziś dla mnie "załatwiała interesy z Aniołkiem" @kakaja ʕʔ
Bardzo dziękuję za paczuszkę, po prostu jednym słowem - NIESAMOWITA ()
- Łamigłówki - strzał w dziesiątkę a nawet jedenaście :D uwielbiam takie coś i nieraz myślałem żeby sobie takie coś kupić, jedną z trzech od razu ułożyłem (tangram), a z resztą się jeszcze męczę (na szczęście jest instrukcja xD)
- Master-mind - gierka dla dwóch osób idealnie, bo najczęściej gram tylko z Różową. Zasili naszą kolekcję :D
- Naleweczka z Aronii - będzie pite hehe niedawno zacząłem się z tym bawić i zrobiłem gruszkówkę, więc będzie porównanko, ale jak zrobiła to Twoja mamusia to musi być supi ()
- Miodek - od razu ukradła mi go moja Różowa, bo kocha miody i wszędzie ich używa.
- List w kopercie - pisany odręcznie za co szanuję, a co w środku zostawię dla siebie ;p
- SŁODYCZE - the last, but not least ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak pisałem uwielbiam je i otrzymałem ich pełno :D wszystkie trafione idealnie, będą wcinane na przerwach w pracy <3 sześć Knoppersów tu mnie zaskoczyłaś, bo kocham jeeee, od razu jednego wpierdzieliłem xD I oczywiście, że Śląska musza być te słynne Szkloki, rabarbarowe były supi, ciekawe czy te drugie też takie będą :D

Na koniec, Tobie też życzę Wesołych Świąt z rodzinką i duuuużo cierpliwości do dzieci, bo wiem że to nic prostego ()
Jeszcze raz dziękuję <3 <3 <3


#pokapake
Pobierz obci - Siemanko tramwajowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Nie no żarcik, nic z tramwajami dzis...
źródło: comment_16082012132zyLnGBX9fkpJe1dSeilTx.jpg
  • 1