Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi z tagów #przegryw i #blackpill - gdzie w tej waszej ideologii p0lek pragnących chadów i mokebe jest miejsce dla normalnych typów 5 albo 6/10 którzy są w udanych związkach z kobietami o cechach fizycznych, inteligencji i statusie materialnym analogicznych do swoich partnerów? Od niedawna śledzę tag gdyż jest to dla mnie ciekawe zjawisko socjologiczne i moje pytanie wynika z tego, że widzę tutaj pewną lukę w całej tej koncepcji, albo są przegrywy manlety czarodzieje którzy nigdy nie trzymali za rękę albo mokebowskie chady ruchające wielokrotnie i wiele różnych kobiet, a gdzie miejsce dla zwykłych przeciętnych facetów? I proszę nie mówić mi o jakichś spermiarzach kukoldach tylko o zwykłych szczęśliwych parach. Z wyprzedzeniem też odniosę się do waszej karty kolegi manleta który rucha wszystkie modelki w okolicy, nie o takim czymś mówię.
PS @sabuliga sorka za kopię twojego posta o studiowaniu ekonomii zaocznie, widziałem, że wcześniej ktoś tak zrobił i byłeś oburzony co mnie strasznie rozbawiło i postanowiłem zrobić to samo XD
#przegryw #blackpill
  • 26
@WykopekBordo: z tego co widziałem do tej pory na tagu to normiki to nie są "normalni" faceci tylko właśnie spermiarze, kukoldy i betabankomaty, zawsze jak pada hasło normik to ma ono charakter pejoratywny.
PS: każde nowe konto to zielonka, jak masz z tym problem to #!$%@? tam płakać, że nie masz kobiety
@WykopekBordo: poza zdjęciem klasowym sprzed jakichś 12+ lat (którego ja nie wrzuciłem) w internecie nie ma moich zdjęć i raczej szybko się to nie zmieni, więc jak jakiś podręcznikowy przykład przegrywa życiowego którym jesteś mi napisze żebym jednak zmienił swoje poglądy i wrzucił zdjęcie specjalnie dla niego no to masz rację, nigdy tego nie zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡° ) człowieku zadałem konstruktywne pytanie odnośnie waszej blackpillowo-przegrywowej filozofii
a ty zamiast normalnie odpowiedzieć wyqrwiasz z jakimś #usunkonto, no brak słów na ciebie po prostu


@cebulizard: Ale ja ci odpowiedziałem, bo nie rozumiesz tagowego toku myślenia. Nikt nie twierdzi, że tylko ci najlepsi są w związkach, ja uważam, że lepiej jest być #przegryw, niż być normikiem, bo widziałem, co różowe robią z człowieka. Normik, to taki człowiek, który żyje w swoim świecie, nie przejmuje się za bardzo oceną
gdzie w tej waszej ideologii p0lek pragnących chadów i mokebe jest miejsce dla normalnych typów 5 albo 6/10 którzy są w udanych związkach z kobietami o cechach fizycznych, inteligencji i statusie materialnym analogicznych do swoich partnerów?


@cebulizard: nie mam pojęcia.
To, że ktokolwiek kto nie jest modelem albo obcokrajowcem ma w tym kraju jakikolwiek kontakt z kobietami jest dla mnie nierozwiązywalną zagadka.
@cebulizard: Blackpill nie mówi, że tylko chady mają związki, seks itp. Tego typu interpretacje są niestety częste na tagu, a to niepotrzebne nadużycie.

Blackpill - moim zdaniem - przede wszystkim mówi jedno: musisz być co najmniej przeciętny (5/10) we własnym kręgu kulturowym / etnicznym, by w ogóle cieszyć się interakcjami z płcią własną i przeciwną. Poniżej masz poważne problemy na związki, a także może spotkać cię przykrość ze strony np. szkolnych
albo są przegrywy manlety czarodzieje którzy nigdy nie trzymali za rękę albo mokebowskie chady ruchające wielokrotnie i wiele różnych kobiet, a gdzie miejsce dla zwykłych przeciętnych facetów?


Jak będzie po 30-stce i atencja spadnie od tych fajnych a ona nie chce być sama na zawsze, gdy zachodzi potrzeba aby związać się z kimś na poważnie to wtedy się miejsce dla takich robi.
Kobiety celują w najlepszych; te 10% atrakcyjnych facetów. Jak po