Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi z tagów #przegryw i #blackpill - gdzie w tej waszej ideologii p0lek pragnących chadów i mokebe jest miejsce dla normalnych typów 5 albo 6/10 którzy są w udanych związkach z kobietami o cechach fizycznych, inteligencji i statusie materialnym analogicznych do swoich partnerów? Od niedawna śledzę tag gdyż jest to dla mnie ciekawe zjawisko socjologiczne i moje pytanie wynika z tego, że widzę tutaj pewną lukę w całej tej koncepcji, albo są przegrywy manlety czarodzieje którzy nigdy nie trzymali za rękę albo mokebowskie chady ruchające wielokrotnie i wiele różnych kobiet, a gdzie miejsce dla zwykłych przeciętnych facetów? I proszę nie mówić mi o jakichś spermiarzach kukoldach tylko o zwykłych szczęśliwych parach. Z wyprzedzeniem też odniosę się do waszej karty kolegi manleta który rucha wszystkie modelki w okolicy, nie o takim czymś mówię.
PS @sabuliga sorka za kopię twojego posta o studiowaniu ekonomii zaocznie, widziałem, że wcześniej ktoś tak zrobił i byłeś oburzony co mnie strasznie rozbawiło i postanowiłem zrobić to samo XD
#przegryw #blackpill
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KasandrycznyMuminek: takiego kogoś kobieta nie wybierze.
Coś takiego jak betabankomat nie istnieje w rzeczywistości.
Kobiety wolą być same niż z kimś innym niż mega chad.
Wiem o tym, ponieważ jestem idealnym kandydatem na betabankomat: wykształcenie, dobra praca, oszczędności.
Mam tez podobno idealny wzrost i idealny wiek wg. prezentowanych na tagu wykresów.
Żadna nie jest mną zainteresowana.
  • Odpowiedz
Wiem o tym, ponieważ jestem idealnym kandydatem na betabankomat: wykształcenie, dobra praca, oszczędności.

Żadna nie jest mną zainteresowana.


@sqlserver: Betabankomat musi sam pajacować, żeby nim zostać, bo różowa ma 2137 pajacujących betabankomatów na twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz