Wpis z mikrobloga

@siona: żartowałem z tym byciem 'stylowym' wróć do mojego poprzedniego wpisu ziom. na jakim poziomie grasz? Czy twoja gra z OHBH wgląda jak Dominicka Thiema czy raczej jak Gasquet'a bądź Stana Wawrinki
@siona wymyśliłem sobie, że pełny zamach z backhandu jednoręcznego pozwoli mi uwolnić 'momentum' bez ogromnego zwrotu ku stopie zakrocznej, potrzebnego w dwuręcznym backhandzie - którego teraz nie jestem zrobić w 100 procentach, raczej w 30. Backhand jendoręczny opiera się na stopie wykrocznej (PRAWEJ)
OHBH zdecydowanie sprzyja możliwościom wyboru natomiast podobno wszelkie badania pokazują, że THBH bije go precyzją...
@KaNaPa1: i zobacz jak skończyły. heroina. ale bez żartów jednak jest pewna konsekwencja w grze Both-Hands . Ja to będę pielęgnował. to bardziej chodziło o mnie, a nie o sam BH. Szczególnie, że jest to moje najlepsze zagranie, po serwie. Pozwolę sobie jednak na kilka gier ze słabszymi zawodnikami grając ONHB. Być może zmienię ten układ. Zajebiście lubię oglądać winnery Wawrinki po linii.
Zajebiście lubię oglądać winnery Wawrinki po linii.


@Valentinez: a wiatraki ryszarda? a mobilność BH #!$%@?? przy nich, świetny skąd inąd BH zwieracza wygląda jak zwykłe rzemiosło... ;)