Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska ZUPA HAMBURGEROWA - mega prosty przepis na smaczną i pożywną zupę

Zupa jest bardzo prosta w przygotowaniu, a zarazem bardzo smaczna i pożywna. Bardzo ją lubię i zachęcam Was do tego abyście ją przetestowali.

Jest to też pierwszy film nagrany w nowej kuchni, którą chwaliłem się Wam przedwczoraj. Mam nadzieję, że się Wam spodoba! Film powstał przy współpracy z marką Winiary, ostatnio odzywa się do mnie coraz więcej firm więc chyba spoko :D

Przepis w wersji pisanej oczywiście w powiązanych :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - #kuchniamg78

Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska ZUPA HAMBURGEROWA - mega...

źródło: comment_1608197047n9bH74fsRnvrOFPWSKGJLC.jpg

Pobierz

Jadłeś kiedyś zupę hamburgerową?

  • Tak 2.9% (50)
  • NIE ale chcę spróbowac 49.4% (844)
  • Nie 47.6% (813)

Oddanych głosów: 1707

  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MG78 Wysiadł mi aku w samochodzie przez co nie zdążyłem rano nic kupić do zjedzenia. A teraz katuje się oglądając jak robisz, a co gorsza potem jesz zupą hamburgerową.
  • Odpowiedz
@elLimon: Przepraszam :( Też dziś nic nie jadłem jeszcze. No dobra kawałek lazani ale bardzo mały, który został mi z wczoraj a ma być w kolejnym filmie :D
  • Odpowiedz
Przecież mielona wołowina a MIĘSNA (HAM) KANAPKA (BURGER) to jednak nie jest to samo, not even close.


@Lasic: To jest żart? Ham- nie pochodzi od mięsa w tym słowie.
  • Odpowiedz
@tylkostrimi: To amerykańska zupa i pod taką nazwą jest w USA znana. Zupa z wołowiną to zbyt szerokie określenie według mnie bo łapie się do tego wszystko co ma wołowinę :)
  • Odpowiedz
@snack_like: Super! Mam nadzieję, że pierwsza i nie ostatnia! Bardzo cieszę się, że smakowała!

Btw. dodałeś do niej oregano, bazylię oraz kurszone ostre papryczki?
  • Odpowiedz