Wpis z mikrobloga

Podjeżdżasz swoim polonezem na stacje, witasz się z panem ochraniarzem zarabiającym 1.50 na godzinę, tankujesz tylko 1/3 zbiornika za 1.60 bo ostatnio paliwo podrożało i masz nadzieję że stanieje. Idziesz zapłacić i przy przy okazji kupujesz malboraski za 3.50 bo wczoraj odebrałeś wypłatę więc możesz zaszaleć.

#polskiedrogi #samochody #motoryzacja #gimbynieznajo
Pobierz
źródło: comment_1608191597Z3CNUvbFg2sFgoameQXBu1.jpg
  • 74
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LibertyPrime: mój ojciec pracował w tych dzikich latach po upadku komuny w jednej z większych firm ochroniarskich, ochraniali np tiry z papierosami co szły na wschód, ile się nasłuchałem opowieści to głowa mała. Ale jako gówniak strzelałem z tyli rodzajów broni że dziś nawet strzelnice takich nie mają xD wesołe czasy.
to nie jest warszawa


@BAGLI: Mijam ten budynek codziennie od czterdziestu lat, Warszawa, ulica Ostrobramska, przed budową węzła Marsa, w głębi po prawej widoczny park Czapli, po lewej widać autobus wyjeżdżający starym wyjazdem zajezdni Ostrobramska. Jako ciekawostkę dodam, że od widocznej na budynku w głębi reklamy automyjni cały czas sterczy kontrukcja...
to tez robienie #!$%@? z logiki.

bo pewnie jakby ujac podatki z 96 to by Polaka bylo stac na 1000 ltrow


@macabrankov: w sensie były ujemne podatki czy jak konkretnie wyszło ci 400% pensji podstawowej po opodatkowaniu? XD
@LibertyPrime: Właśnie ja chyba też nie do końca - niby było fajnie, trochę la nostalgia ale porównując ceny paliwka to rzeczywiście mamy więcej. A malboraski mnie nie ruszajo, nie palę ( ͡° ͜ʖ ͡°)