Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Dostałem w tym roku mega ultra fajną paczkę która zaskoczyła mnie bardzo swoją ogromną ilością super rzeczy!
Dostałem bardzo pojemny bidon, który zastąpi moją wysłużoną butelkę w której do tej pory woziłem wodę.
Dostałem skakankę, która pozwoli mi w końcu nauczyć się skakać na takiej prawdziwej, a nie wymachiwać tylko rękami :D
Na dodatek dostałem mega fajne skarpetki które na pewno będą mi długo służyć!
Mega zaskoczyła mnie ta żubrówka, ale z okazji zbliżającego się sylwestra, na pewno zrobi furorę! :DDD
Do tego dochodzi masa słodyczy, w tym bardzo wykwintnie wyglądająca herbata, którą będę sobie od dziś parzył codziennie do pracy!
Najdziwniejszy, ale też najzabawniejszy jest ten popcorn w opakowaniu. Strasznie fajna rzecz i na pewno znajdę kiedyś okazję, żeby zrobić go sobie do oglądania jakiegoś mega fajnego filmu! :DDD

Jestem mega zadowolony z każdej części prezentu! Aż trochę teraz mi głupio, że od siebie przygotowałem tak niewiele. Na szczęście mam jeszcze czas, żeby dokupić parę ciekawych duperelek i dorównać choćby połowie superowości paczki którą dostałem! :D

Dziękuję najmocniej na świecie Pani @alma_ , której paczka jest superowa, a list w niej był napisany w bardzo zabawny i ciekawy sposób :DDD

#wykopaka #pokazpaczke
ZenoChame - Dostałem w tym roku mega ultra fajną paczkę która zaskoczyła mnie bardzo ...

źródło: comment_1608119257AJobG6mpCQNDSsk1qOYgVS.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alma_: omg, ta nalewka jest mega pyszna, ale równocześnie strasznie mnie sponiewierała xd
Nalałem sobie ledwo pół kubka, a strasznie mi się po tym w głowie zakręciło :p