Wpis z mikrobloga

Takie pytanko.

Dlaczego wykopki tak pogardliwie wyrażają się o właścicielach samochodów leasingowanych?
Wam się wydaje, że te auta są za darmo?
Bardzo mnie to ciekawi, bo to częste zachowanie na wykopie, którego zrozumieć nie potrafię.
To niewiedza, zazdrość, głupota czy polackość?

#kiciochpyta #motoryzacja #samochody #pracbaza #leasing
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BShKF: @FELIX90: ok. 4 lata temu kupiłem subaru imprezę w kombi w automacie z bajerami typu czujniki parkowania, tempomatem itd z 2007 za 12 700 zł. Od tamtej pory pieniądze wydane to 4 razy przegląd i 100 zł naprawa rozrusznika, no to łącznie 13 200 chyba za praktycznie bezawaryjny samochód (150k przebiegu), bez rdzy itd (jeszcze:)
Kolega wziął w leasing i30 i płaci miesięcznie około 1300. 48 rat
  • Odpowiedz
@looongier: aaa, chyba wiem gdzie błąd. Kolega jeśli chce być właścicielem i30 to musi zapłacić te 30% od nie wiem czego, czyli byłbym do przodu 24k plus te 30%, tak? Ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że jak ktoś tyle hajsu dał firmie leasingowej to jeszcze ma płacić 30%. 62k to chyba cena samochodu w salonie (i30 1.4 w kombi bez bajerów)
  • Odpowiedz
@looongier: jak czytam sposób rozumowania niektórych, to nagle wszystko staje się dla mnie klarowne w kwestii podejścia ludzi do leasingobiorców. Takie teorie jakie powymyslales ciężko byłoby poskładać po pijanemu.
  • Odpowiedz