Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam do was pytania w kwestiach studiów i pracy:
- czy warto iść na dzienne studia magisterskie jeśli nie znam na audyt lub rachunkowość lub logistykę po zaocznym licencjacie z ekonomii? Co byście wybrali? I jak myślcie w roku 2021/2022 wrócą zajęcia na uczelni?
- co myślicie aby może po licencjacie z ekonomii zrobić technika farmaceutycznego i potem sprzedawać w aptece?
- czy warto w wieku 22 lat zapisywać się na korki z angielskiego? Mimo 13 lat nauki w szkole się nie nauczyłem.
- załóżmy że w roku 2021/2022 studia nadal będą zdalne i rodzice będą mi kazali iść na studia dzienne i dalej będę siedział na wsi nie mając możliwości brania korepetycji z angola a więc ostateczny czas by nauczyć się tego angielskiego przemija.

Podsumowując czuje się jak gówno studiuje gówno kierunek ekonomia zaocznie. Na co dzień pomagam rodzicom na gospodarce niestety nie znam angielskiego. Nie wiem co dalej robić czy iść na studia magisterskie czy do roboty albo kurs na koparkę. Nie chce skończyć jak rodzeństwo - siostra zarabia 1900 zł 10 lat po prawie, brat po geodezji 9 lat po studiach i zarabia 2300 zł.

Co mam zrobić? Kontynuować naukę na studiach i uczyć się angielskiego? Czy zostać u rodziców i pomagać im całe życie w gospodarstwie rolnym w wschodniej Polsce?

#studia #studbaza #pracbaza #korposwiat #przegryw #pytanie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd8b3317aca0b000b77fb8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 10
OP: @warcislaw-krzak: Rodzice nie pozwolą mi opuścić gospodarstwa rolnego. Nie mam prawka.
@Lontek: Ale ja szukam tu odpowiedzi na wykopie poprzez codzienne dodawanie wpisów.
@Coomer1997: Dzięki wszystko podsumowałem w jednym wpisie moje wieczne problemy.

Codziennie zadaje pytania na wykopie ze swojego konta bo lubię dawać codziennie w kółko te same wpisy. Pomagam rodzicom w gospodarstwie rolnym a w wolnym czasie spamuje na wykopie oraz mam drugie konto na