Wpis z mikrobloga

Elo Mirki, taka sytuacja w mieszkaniu deweloperskim, które niedawno odebrałem.

Przychodzę sobie, drzwi zamknięte, ekipa pracuje w środku a przed drzwiami leży ułamana klamka. Jak to w ogóle możliwe? (°°

Moja ekipa nic nie wie, ale raczej ich nie podejrzewam. Nie mieli nic ciężkiego do noszenia, żadnego sprzętu. Wszystko od dawna jest w środku. Pracują sobie na spokojnie.

Nieważne jak to się stało, uważam, że to wada fabryczna. Klamki chyba nie łamią się tak łatwo :-)

Główny inżynier dał mi klamkę (ostatnią jaką znalazł, ale nie jest pewny czy będzie pasować, muszę sam sprawdzić. Ale to dobra wola, bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji. Co robić?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #remont #pytaniedoeksperta #deweloperka #patodeweloperka #inzynieria
K.....1 - Elo Mirki, taka sytuacja w mieszkaniu deweloperskim, które niedawno odebrał...

źródło: comment_1608045656JtlQaBxGhGxxgFVopU9BWA.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupetto1: ta klamka została urwana "na raz", brak śladów wytarcia materiału w przypadku powolnego postępu nadrywania materiału. Po drugie, na zdjęciu nie pasuje obrys urwanego elementu do elementu przy drzwiach... zostało #!$%@?.
Ale faktu gówno materiału nie neguję, może lekko zostało #!$%@?