Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy kiedykolwiek się dowiemy prawdy na temat tego gównianego intro. Miały być 3 różne ścieżki i ja to sobie tak wyobrażałem, że będziemy się od samego początku piąć się w hierarchii, quest po queście, że jako corpo będziemy popełniać głupie błędy z ludźmi ulicy, a jako streetkid nie ogarniać formalnych sytuacji itp. I z tego co czytałem komentarze, to każdy tak to sobie wyobrażał... NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Dostajesz 5 minut gameplayu jako corpo/streetkid/nomad, 2 minuty gównianego montażu i już jesteś super turbo merc wiracha znany w całym mieście, ciesz sie robaku, gra millenium, czego nie rozumiesz? Śmierdzi to na kilometr sytuacją typu "jezu chryste, nie damy rady" i usuniętym contentem.
#cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1608028410O3JmheK8t0ZwSH4GxnxHGi.jpg
  • 47
@Goryptic to intro jest beznadziejne, aż z niego krzyczy "chcieliśmy dać ci w to zagrać ale nie zdążyliśmy dokończyć". Zresztą mnóstwo rzeczy w tej grze jest nieskończonych i wyciętych.

Niezależnie od tego jaką ścieżkę wybierzemy, nasza postać i tak zachowuje się jak street kid przez 99% czasu. Na gameplayu z 2018 roku mieli inny zamysł i widać że pozmieniali sporo rzeczy w fabule, nie zdążyli zrobić porządnie tych lifepathów i stąd mamy
Pobierz
źródło: comment_1608034019l6RRRpoUtR45gYEa2nVU0h.jpg
@Goryptic: Wyobrażasz sobie jak wielka musiałaby wtedy być ta gra? Ludzie chyba wyobrażali sobie że to będzie gamingowy złoty gral, gdzie jeśli będziesz miał taką ochotę będziesz mógł obgryzać paznokcie u stóp albo porzucić całą linię fabularną i zostać grabarzem. Natomiast dostali po prostu grę podobną do wielu innych, nie wybitną, trochę zbugowaną ale obiektywnie wciąż na wysokim poziomie. I o to jest ten cały krzyk.