Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy kiedykolwiek się dowiemy prawdy na temat tego gównianego intro. Miały być 3 różne ścieżki i ja to sobie tak wyobrażałem, że będziemy się od samego początku piąć się w hierarchii, quest po queście, że jako corpo będziemy popełniać głupie błędy z ludźmi ulicy, a jako streetkid nie ogarniać formalnych sytuacji itp. I z tego co czytałem komentarze, to każdy tak to sobie wyobrażał... NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Dostajesz 5 minut gameplayu jako corpo/streetkid/nomad, 2 minuty gównianego montażu i już jesteś super turbo merc wiracha znany w całym mieście, ciesz sie robaku, gra millenium, czego nie rozumiesz? Śmierdzi to na kilometr sytuacją typu "jezu chryste, nie damy rady" i usuniętym contentem.
#cyberpunk2077
Goryptic - Ciekawe czy kiedykolwiek się dowiemy prawdy na temat tego gównianego intro...

źródło: comment_1608028410O3JmheK8t0ZwSH4GxnxHGi.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goryptic: Na reddicie jakiś nolifer zdążył przejść grę już 2 razy na 100% i twierdzi, że gra ma zerowe replayability. Wybory fabularne są bez znaczenia, co najwyżej zmienia się styl walki jak weźmiesz inne perki.
  • Odpowiedz
@Goryptic: z tego co słyszałem to wycieli sporo contentu bo chcieli zrobić grę krótszą od wiedźmina bo mało osób przeszło wiedźmina, nie sądzę że było to spowodowane brakiem czasu widząc ile jest misji pobocznych, wystarczyło by z 1/3 tych misji #!$%@? i dac jakieś 5 godzin normalnych misji
  • Odpowiedz
@Arekt ale to wtedy wycinasz i wrzucasz jako dlc - a tu wycinają bo inaczej gra pewnie bugowalaby bardziej

Prawda jest taka, że ta gra nadmuchała tak duży balon który pękł i okazało się badziewiem. Piękna grafika? No super. I może mały procent ludzi ja zobaczy bo rtxy prawie nie do dostania w sklepach
  • Odpowiedz
@Goryptic: Z ciekawości zaczałem grac sobie korpo (grąłem nomadem z kilka misji) jest dokładnie tak jak piszesz a nawet gorzej. W korpo jesteś prawą ręką jakiegoś szefa korpo, i nagle cyk już nie jesteś nikt cię nie zna musisz wyrabiać sobie reputacje na nowo xD W grze w której rządzą korporacje, byłeś wysoko w korpo ale i tak jesteś nołnejmem.
  • Odpowiedz
@Slimshader: no ale ciezko wrzucic takie dlc, dlc to raczej jest jakieś rozwiniecie historii albo opowiedzenie nowej bez sensu by było dodawac do dlc ten prolog i nie sadze, ze misje ktore zostaly zrobione jako 2 minutowy filmik mogly by w jakims stopniu bugowac gre
  • Odpowiedz
@Goryptic pamiętam jak grałem w Wolfensteina i tam też są różne ekstra dodatki do wyboru, od broni (elektryczna albo paliwowa) po uzbrojenie (mechaniczne nogi, tytanowe ramię albo kaftan, który zwęża ciało). Wybór każdej z tych rzeczy miał wpływ na grę, bo chociaż kampania zawsze kończy się tak samo (to nie RPG, tylko zwykły FPS) to jednak przejście misji różni się w zależności do wybranego sprzętu. Rozumiem, że w CP wybór jednej
  • Odpowiedz
Rozumiem, że w CP wybór jednej z tych trzech stron (corpo/street/nomad) nie ma żadnego wpływu na grę?


@fan_comy: czasami dostajesz dodatkową opcję dialogową, która nie zmienia ani przebiegu misji, ani jej wyniku. Nie przeszedłem całej gry, ale z tego co odkryli inni, to wybory są tylko w kilku miejscach https://www.powerpyx.com/cyberpunk-2077-story-choices-guide/ A gry nie przeszedłem dlatego, że w pewnej scenie za każdym wywala mi grę do pulpitu i koniec balu. Wrócę
  • Odpowiedz
@Goryptic: Ludzie spuszczają się nad fabuła, a dostali 1/10 tego co powinno się w tej grze znaleźć. Jeśli ktoś odpuszcza questy poboczne, to nawet nie pozna historii Johnego, jego samochodu, jego broni - uochenlismy to na misje poboczne, zebys czasami nie musiał grać naszej 15 godzinnej fabuły
  • Odpowiedz