Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemamsily: pracowałem i tu i tu. Może w biurze lepiej się siedzi i ludzie bardziej do wytryzmania ale na taśmie towarzystwo przynajmniej szczerze i taki Mati czy inny Seba jak coś mu nie pasuje to powie to w twarz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niemamsily: Od kilku lat prowadzę obserwacje, jaki ludzie mają stosunek do pracowników różnych branż, ze względu na ubiór. Mam tę przyjemność, że pracuję na dwóch etatach - w swoim zawodnie, na stanowisku kierowniczym w samorządowej jednostce oraz dodatkowo w weekendy i w wolnych chwilach buduję domki letniskowe o konstrukcji drewnianej. Idąc do biura w płaszczu, marynarce, koszuli, pod krawatem, z dobrze ułożoną fryzurą i pachnący średniej klasy perfumami spotykam się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
z tą czysta ubikacja w biurze to bym się nie rozpędzał

chodź do męskich, one są czyste
@Ranger: i w jednych i w drugich taki sam chlew bywa, przy czym w męskich znacznie częściej zdarzają się kradzieże i dewastacje (mój dział odpowiada za zatrudnianie firm zewnętrznych, w tym sprzajacej i się ludzie od nich często żalą i zgłaszają konieczności napraw). Najgorzej jest w miejscach, gdzie są kierowcy tirów. Mówię 'w miejscach',