Wpis z mikrobloga

@TrollingMasterNinja Pan zamiast przynieść jedzenie pod drzwi jak opisalem mu to w instrukcji i zaznaczyłem jedną z 3 opcji czyli spotkanie przy drzwiach, wydał je przy furtce zanim zadzwonił domofonem gościowi w czerwonej kurtce bo ten mu odpowiedział "Tak" na pytanie "Are you mister LGik?

Dzwoniłem do niego jak status zamowienia się zmienił, a mojego jedzenia nie było ani w domu, ani na wycieraczce ani śladu po dostawcy ubera w okolicy.
Opisał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LG94: Z Twojego pierwszego opisu wywnioskowałem, że to dostawca Ci zajumał jedzenie, a nie osoba trzecia :D
Generalnie dostawca powinien prosić o nr zamówienia (klient pewnie nawet tego nie znajdzie w apce - problem nr 1), albo nawet o podanie imienia (ale nawet sąsiad pewnie zna Twoje imię - problem nr 2), pozostaje jeszcze zapytanie o restauracje i zamówione pozycje, no ale nikomu nie chce się tego robić i jedziemy na
@estenten dostawca zawinił bo nie sprawdził xd
Nr zamówienia to nie problem znaleźć, przynajmniej dla mnie :v
Dostawca nie zapytał dla kogo ma byc zamówienie tylko czy ma na imię LGik. Odpowiedz tak nie zalatwia sprawa xd
Mieszkam tu od paru miesięcy i nie znam nikogo na mojej ulicy poza miłą Panią sprzątająca bo widujemy się prawie codziennie rano jak wychodzę do pracy i ekspedientów z żabki xD

Ale mam przynajmniej dobrą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LG94: są różni ludzie, niektórzy nie potrafią nawet dobrze swojego adresu wpisać w aplikację: brak nr budynku, mieszkania, klatki - standard xD, a czasem nawet ulicy, zamawianie na adres restauracji - oczywiście, bo czemu nie xD Także ja szukania nr zamówienia nie wymagam xD spoko są klienci, którzy pokazują ekran swojego telefonu - widzę swój ryj, więc wiadomo, że to mój klient xD
@TrollingMasterNinja ramen ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozostało mi powspominać jak smakował :v

@estenten A to ja 2 lata temu xD
Myślałem, że zczytal mi adres na podstawie lokacji ale coś się apce powaliło i poszło zamówienie bez adresu
Biedny chłopak z Ukrainy nie miał szans by się wyrobić w czasie bo nie wiedział gdzie ma jechać a chwilę mu zajęło zanim do mnie w ogóle zadzwonił
Dałem mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LG94: takich klientów potrzebujemy (ʘʘ)
Ludzie nawet nie są w stanie się przyznać, że coś źle wpisali, to co wcześniej pisałem "ale ja wpisywałem"... Raz gość mi całkiem pomylił numery budynków no i co? "Dobrze wpisałem" , jak mu pokazałem swój telefon z wpisanym przez niego adresem to co? "Inni dojeżdżali bez problemu" xD
@TrollingMasterNinja dlaczego miał by przywieźć drugi raz? Gdyby to był dostawca z ramenowni to powinien, ale knajpa przygotowuje papu, daje dostawcy z ubera i umywa ręce z tym co się dalej dzieje
Odpowiedzialność bierze uber dopóki nie przekaże zamówienia

@estenten heh właśnie wysłałem tą historię do newonce radio i ją puścili w eter xd