Wpis z mikrobloga

Czytam ten wykop i nie czaje o co chodzi z komentarzami ze tej gry nie da się uratować. Mam nalatane 30h i stwierdzam że jest zajebista. Owszem, efekt końcowy mija się to z zapowiedziami twórców, ale na pewno daje to czego mogliśmy się spodziewać po twórcach wiedźmina.

Mam wrażenie że większość osób plujaca na grę nawet w nią nie zagrała.

#cyberpunk2077
  • 9
Ja jestem w momencie pojawienia sie Silverhanda. Historia mnie wciagnela niesamowicie. Nie wiem co ostatnio sie dzieje z tym wykopem. Jakis wylew hejtu na wszystkich i wszystko. Albo ze gre robily kobiety to ze niby gorsza (siedze troche w informatyce) xD Moze jestem juz za stary albo tu siedza sami 13 latkowie
@dupskojestzajete patch nie naprawia martwego miasta (brak rozrywek, mozliwosci skorzystania z budek z zarciem, npc z jednym tekstem), idiotycznego AI, dziwnych rozwiazan z dodatkowymi misjami (pojawiaja sie ale skad i od kogo?), tony bugow wiekszych i mniejszych, dretwej animacji, rak jak u slendermana itp itd. To sie tyczy kazdej platformy. Ta gra wymaga wielu miesiecy zeby byla czyms sensownym a i tak bedzie polproduktem. I mówię to po zagraniu a nie na