Wpis z mikrobloga

Chce kupić tacie prezent - ma zegarek taki z którym biega (TomTom) ale taki za ok 400zł więc mocno podstawowy.

Myślicie, że zakup takiego pasa do pomiarów Polar np byłby fajnym pomysłem? Jakie pasy polecicie? I czy np pas Polara będzie kompatybilny z zegarkiem TomToma? Nie znam się :(

Albo coś innego fajnego takiego do biegania? Ale chyba ten pas to ciekawa opcja, jeśli tata biega maratony itd?

#bieganie #biegajzwykopem #sport #polar #zegarki #prezent #technologia #gadzety #pomocy
  • 17
@aukolb: @Sl_w_k_1 Zegarek bluetooth chyba ma, ale czy ANT+ to nie wiem, musiałabym sprawdzić, a jak ma sam bluetooth ale ANT+ to nie ma sensu kupować tego paska do zegarka? Ewentualnie czy to ma sens jeśli nie będą kompatybilne?
I dziękuję za ciekawe pomysły! :)
@mlody_czyzyk23: tzn zamiennie może być bo te pulsometry łączą się ant+ lub bluetoothem.
Najlepiej sprawdzić model zegarka i potem sprawdzić w necie czy będzie pasił ;)

@gokish: Magene nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z tańszych opcji to Decathlonowe lub z Tchibo podobno też są okej ;)
@nohtyp_: xD no może Ci się trafi dobry egzemplarz, u mnie po 20-30min biegu urywał sygnał i czasem wracał po 2-3km ale czasem nie :D
Jak pogooglowałem to wyczytałem że to dość powszechny problem u nich :D Więc lepiej poczekaj z akceptem zamówienia u skośnych, jak coś to refunda walniesz ;)