Wpis z mikrobloga

Coś tam się ruszyło z odbiorami osobistymi z Media Markt? Bo widzę strona padła, tzn główna działa, ale do historii zakupów na ten moment wejśc nie moge. Zestaw z 2 padami i fifą z 23.11
#ps5
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pitaja: Dzwoniłem na infolinię i pani powiedziała, że raczej na jutro nie dostarczą i nie wiadomow kiedy będzie kolejna dostawa. Konsol starczyło tylko dla części osób...
  • Odpowiedz
@m1520n: przebili by nawet neonet który tez mnie #!$%@? wiec mam nadzieje ze to nieprawda no ale... skoro nic sie nie ruszylo nadal a ludzie juz odebrali to moze byc prawda..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tym bardziej myślę, że nie dostanę konsoli skoro ludzie już mają a ja dalej nie mama zmiany statusu. Trzeba było zamówić kuriera a nie odbiór w sklepie...
  • Odpowiedz
Info z infolinii: Mieliśmy zaplanowane dwie dostawy - w połowie grudnia i na początku stycznia. Cały czas czekamy, jutro prawdopodobnie dostanie Pan informację co będzie dalej z tym zamówieniem.
  • Odpowiedz
@Pitaja: W mailu z MM nowego zamówienia jest napisane "Ta wiadomość nie stanowi potwierdzenia zawarcia Umowy Sprzedaży. Potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży nastąpi wraz z przesłaniem przez nasz sklep wiadomości o temacie "Potwierdzenie Zamówienia"."

Więc może być grubo jutro.
  • Odpowiedz
@Pitaja: do mnie przed dwoma godzinami wjechała sztuka z MM. Kurier z dostawą do domu, nei do marketu. Zamówione i opłacone przez stronkę MM. Generalnei patrząc na wcześniejsze posty z wykopu odnosiłem wrażenie, że im późniejsze zamówienie, tym progres był większy. Dla przykładu wiele zamówień z 23.11 zostało już zrealizowanych. Sam złożyłem dość późno - o 11ej (tak, o 11ej, godzinę po sold oucie) 19.11 i już mam u siebie,
  • Odpowiedz
Transport Odbiór w markecie (DPD-BO) FAST


@m1520n: a masz już numer listu przewozowego? bo ja nie mam, ale ingo że odbiór w markecie też mam
  • Odpowiedz
@m1520n: Też mi się wydaje, że niby nie powinno być, ale ktoś wcześniej pisał, że niby miał, ale z drugiej strony tu połowa nie ogarnia że mówimy o odbiorze osobistym
  • Odpowiedz