Wpis z mikrobloga

Coś tam się ruszyło z odbiorami osobistymi z Media Markt? Bo widzę strona padła, tzn główna działa, ale do historii zakupów na ten moment wejśc nie moge. Zestaw z 2 padami i fifą z 23.11
#ps5
  • 41
@danter: Kurczę to się zapowiadają udane święta :D a ja dalej odświeżam wszystkie markety co chwilę żeby był uśmiech bombelków pod choinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pitaja: do 2 dni powinno dotrzeć zamówienie. Śledź na bieżąco. Dziś centrala pewnie rozsyła na markety. Ale niektóre markety opieszale oznaczaja zamówienia jako do odbioru, więc czasem trzeba się pofatygować.
Moje zamówinie z 23.11 zaraz zostanie dostarczone.
@widgetpl: Chociaż mi się wydaje, że jak jest odbiór w sklepie to nie powinno być żadnego numeru przewozu od kuriera, bo zawsze po prostu jak był produkt dostarczony do sklepu to się zmieniało że można już odebrać
@Pitaja: zamówiłem ostatnio drukarkę do MM. Czekała tam 3 dni i nadal status był: zamówienie złożone. Ale zostawili nr trackingowy, i wiedziałem, że dotarła paczka. Pojechałem: mówię, że przyjechałem po drukarkę.
Oni: zamówienie opłacone?
Ja: tak
Oni: Dostał pan PIN?
Ja: nie
Oni: to trzeba czekać
Ja: Pany, ale przecież widzę na numerze trackingowym, że dotarła do was w Poniedziałek.
Oni: aaa... No dobrze, to pójde na magazyn
... czas oczekiwania