Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #cyberpunk #cdprojektred #rockstargames #gry #gtav #heheszki #takaprawda

REDzi odwalili kawał dobrej roboty, gra jest świetna a błędy na pewno naprawią. Śmieszą mnie ciągłe porównania do GTA, więc i ja sobie porównanie przygotowałem na obrazku poniżej. Oczekiwania fanów GTA względem Cyberpunka2077 są dowodem na ich marzycielstwo i naiwność. Nie pierwszy raz gra w dniu premiery jest zbugowana. Mi się gra rewelacyjnie (na PC) a błędy miałem tylko powierzchowne. Mechanika jazdy wręcz zaskoczyła mnie pozytywnie. Historia i klimat miooooodzio. MENUsy tragedia ale jak już się ogarnie to już jakoś problem znika. Brak AI faktycznie zaskakuje ale nie wierzę, że nie potrafili, tylko nie zdążyli przez swoją kretyńską datę premiery i chęć wypuszczenia gry od razu na wszystkie konsole i PC. AI na pewno się niedługo pojawi wraz z patchami jak i implementacja wielu brakujących akcji w grze.
antonymous - #cyberpunk2077 #cyberpunk #cdprojektred #rockstargames #gry #gtav #hehes...

źródło: comment_16078716295rGboKaZVSYIZG1y80kHWD.jpg

Pobierz
  • 19
@antonymous o czym ty gadasz oni jawnie oszukali ludzi wmawiając że gra ma PS4 działa super, rekomendowane wymagania to GTX 1060, świat będzie żywy, a będzie wiele budynków które można eksplorować
@Atreyu: no właśnie to był faktyczny i niepotrzebny przez Redów strzał w kolano wypuczać grę na kilka platform naraz wiedząc, że nie spełniają minimalnych wymagań. Posługując się znów za przykład GTA V, Rockstar wypuczał je stopniowo z całkiem sporym buforem czasu na szlifowanie produktu:
X360, PS3: Am.Płn.: 17 września 2013
XOne, PS4: Am.Płn.: 18 listopada 2014
PC: Am.Płn.: 14 kwietnia 2015
wiedząc, że nie spełniają minimalnych wymagań


@antonymous: szkoda że gra była zapowiedziana, projektowana i tworzona z myślą o PS4/XOne

To całe 7-8 lat życia tych konsol, i czasu gdy ta gra była sklecana

To nie tak że coś ich mogło zaskoczyć. Tworzyli grę latami znając możliwości obecnej wtedy generacji i z myślą o PS4/XOne tę grę tworzyli
@alteron: >

. o czym ty gadasz oni jawnie oszukali ludzi wmawiając że gra ma PS4 działa super, rekomendowane wymagania to GTX 1060, świat będzie żywy, a będzie wiele budynków które można eksplorować


1. gdzie jest jakaś wzianka od CDprojektu, że gra działa na PS4 super?
2. mam GTX 970 i mi bajgla zadowalająco, spadki klatek- wiadomo- jak zapierdzielam motorem przez miasto ale oscyluje wtedy w okolicach 40 klatek/s
3. świat
@antonymous https://www.google.com/amp/s/www.mysmartprice.com/gear/cyberpunk-2077-ps4-xbox-one-ceo/amp/

Ja przy ryzenie 1600, GTX 1060, 24GB ram muszę grać na średnich żeby mieć stabilne 30 FPS 1080p. Rekomendowane ustawienia powinny mi pozwolić na granie w wysokich 60 FPS na 1080p.

3 większość budynków jest zamknięte zrobię wpis z nagraniem i cię zawołam

GTX 1060 miał premierę w 2016 więc to ledwo 4 lata temu i jest top najczęstszą karta graficzna na steam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@antonymous: Gosciu 970 to jedna z najgorszych kart ever jakie wyszla juz nawet nie bede gadal ze ps4 pro ma wiecej mocy niz ten szit XD jak Ci to chodzi "zadowalajaco" to nie wiem co Cie zadowala jak na 2060 mam spadki do 40fps w miescie i nie raz z dupy dropy w randomowych momentach
Gosciu 970 to jedna z najgorszych kart ever jakie wyszla juz nawet nie bede gadal ze ps4 pro ma wiecej mocy niz ten szit XD jak Ci to chodzi "zadowalajaco" to nie wiem co Cie zadowala jak na 2060 mam spadki do 40fps w miescie i nie raz z dupy dropy w randomowych momentach


@sedziakalosz: no też mam spadki klatek nawet czasem większe, ale to na pare sekund a co do
antonymous - > Gosciu 970 to jedna z najgorszych kart ever jakie wyszla juz nawet nie...

źródło: comment_1607879602DM0M5QucxdMeQKCDaFJfAJ.jpg

Pobierz